Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Cigizés és vezetés egyszerre?...

Cigizés és vezetés egyszerre? Nektek megy?

Figyelt kérdés

Egy éve vezetek, annál régebben dohányzom, de sosem tudtam elképzelni, hogy megy a kettő egyszerre. Indulás előtt elnyomom, aztán megyek, ha egyszer-kétszer hosszabb (pár órás) útra mentem kocsival, megálltam egy parkolóban, ha cigiznem kellett, általában pisiléssel együtt tudtam le.

De ma beállt mellém egy nő a másik sávba a pirosnál és láttam, hogy a lámpánál simán rágyújt, aztán ugye vezetés közben nem néztem, de a következő lámpánál megint mellém állt, láttam leveszi a kezét a kormányról, megint beleszív. (Utána lekanyarodott.)


Ti cigiztek vezetés közben? És hogyan? Mert ha csak pirosnál meg STOP táblánál szívsz bele, annak nincs sok értelme, két slukkra elégetni egy egész cigit. És hogy hamuzzátok le, miközben az útra figyeltek? Mikor gyújtotok rá, megy menet közben is? Vagy bármi, ami eszetekbe jut, írjátok le.

20/L


2012. máj. 10. 18:22
 1/8 anonim válasza:
Hát én PL szinte csak vezetés közben szoktam cigizni... :-) de a nő aki cigizett jól nézett ki legalább???
2012. máj. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem volt csúnya. De elmondod, hogy csinálod? :-)
2012. máj. 10. 20:59
 3/8 anonim válasza:
Én városban nem szoktam,de a pályán igen,mert akkor nem vonja el annyira a figyelmemet. Menet közben is rá lehet gyújtani.
2012. máj. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kérdező mióta dohányzol? Milyen fajtát szívsz és egynap mennyit? Nem szeretnél leszokni?
2012. máj. 11. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Apukámnak megy :D :D A kocsiban van ilyen kihúzhatós hamutál amúgy, de mindketten az ablakon hamuzunk ki(én nem vezetek ugyan :D de ha visz valahová kocsival, akkor...) :D Menet közben is rágyújt, elég durván dohányos :D Én cirka 1 órát kibírok nélküle, de ha hosszabb az út rágyújtok. Apu már reflexből csinálja szerintem XD :D

18L

2012. máj. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

#5 Mióta dohányzol? Hányat szívsz el egy nap?

Nem szeretnél leszokni?:)

2012. máj. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kevés undorítóbb dolgot tudok, mint cigizés közben vezetni. Az egész kocsi bűzlik utána és mindenki szívhatja azt a szar szagot, ami mindenhonnan árad a kárpitból. Amúgy meg KRESZ-szabálysértés is.
2012. máj. 13. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szoktam vezetés közben cigizni, mert suliban nem lehet rágyújtani (tudom, iskola, de elmúltam 18, hozzá tartozik az életemhez a dohányzás, ideges vagyok ha nem gyújthatok rá amikor akarok..), szóval ha kiszabadulok és beülök a kocsiba az az első dolgom. De ha pl olyan helyre megyek ahol még nem voltam és figyelnem kell az utat akkor nem. Elvonja a figyelmemet.
2012. máj. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!