Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Alkalmassági vizsgálaton a...

Alkalmassági vizsgálaton a vér, kenet, üledék, és vizelet mintából kitudják szűrni hogy fogyasztottam-e füvet?

Figyelt kérdés
3-4 hónapja nem szívtam be rendesen. akkor is csak így alkalomból.... és próbáltam már többször is de nem lettem függő hála az égnek. és tegnap 2 slukkot szívtam. hó végén megyek alkalmassági vizsgálatra ahol nézik a fent említetteket.. és félek hogyha kimutatják valahol nem jutok be az iskolába, vagy még rosszabb elvesznek Édesanyámtól. egyedülálló szülőként nevel.. kérem az "ész osztásba" ne kezdjünk bele, tudom a drognak a következményeit. és mint mondtam nem leszek függő,és nem is rendszeres. nem kívánom úgy és semmi ilyesmi.
2012. máj. 13. 18:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Ennyi idő után nem mutatható ki, hacsak nem célirányosan ezt vizsgálják.
2012. máj. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szóval nincs mitől tartanom,addigra ürül minden? És nagyon köszönöm a segítséget!
2012. máj. 13. 18:30
 3/5 anonim ***** válasza:
most egy hétig /másfél hétig egyél kevesebbet, könnyű kajákat. majd egy héttel/3-4-5 nappal a vizsgák előtt kezdj el nehéz, zsíros ételeket enni. szóval egy hétig ürülni fog rendesen, utána meg szépen raktározódik, vizeletben/vérben semmi nem lesz:D de amúgy se nézik;)
2012. máj. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2-3hét után már vizeletből sem mutatják ki,előtte is csak akkor ha direkt azt keresik.De ha ki is derülne,nyugi nem fognak elvenni anyukádtól,max elterelőre kellene járnod fél évig,vagy pénzbírságot kapnál.Nem győznének annyi börtönt csináln,ha mindenkit lecsuknának aki elszivott egy jointot. Szóval ne parázz!!
2012. máj. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
vérvizsgálaton nem ezt nézik.
2012. aug. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!