Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Még csak egyszer cigiztem és...

Még csak egyszer cigiztem és valamiért nagyon kívánom, de mindig is kívántam a cigit, amikor még nem cigiztem, ha vennék egy doboz cigit hétvégén és csak hétvégente 1-et elszívnék az már baj lenne szerintetek, vagyis úgy rászoknék? 15/F

Figyelt kérdés
2012. máj. 30. 19:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Az én ismerőseim akik most aktív dohányosok,sokan közülük eleinte csak hétvégén cigiztek 1-1 szálakat,utánna pedig egyre sűrűbben és egyre többet. Ha nem akarsz rászokni,akk szerintem ne is kezdd el.
2012. máj. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
7%

Rövide leszek: A DOHÁNYZÁS HALÁLT OKOZHAT!!!


(A válasz adója 100%-ban helyes válaszokat add)!!!!

2012. jún. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem szívd "nyugodtan", önkontroll kérdése, hogy rászoksz-e. Én is úgy kezdtem, hogy heti 1-2 szál, aztán rászoktam napi max 3-4-re, de ennél többet sose szívtam. Most már egyre kevesebbet, van, hogy heti 1-2 szál, igyekszem leszokni, vagy legalábbis tartani ezt az arányt.

16/L

2012. jún. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
45%
engedj a kisértésnek
2012. jún. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 szamo77db ***** válasza:

Ne szokj rá! Ez sokkal könnyebb, mint abbahagyni! Én

egész életemben kb. 5 szálat szívtam el. Nem tetszett,

nem szoktam rá! És most látom másokon, hogy szenvednek a

leszokás közben. És hányszor vallanak kudarcot! Hagyd a

fenébe, csak ártasz vele magadnak és a környezetednek is!

(Passzív dohányzás!)

2012. júl. 5. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
Szívjad aztán vagy megszívod, vagy nem! Miért kínoznád magad az élvezetekről való lemondás miatt! Halált okozhat....Pesten a belvárosban biciklizni is! :D Több okból is! Még sincs sehol kiírva, hogy a biciklizés halált okozhat! :D Érdekes módon régen mindenki szart a cigizésért! Ha senki nem dohányozna, akkor meg a tejivás lenne rákkeltő, vagy kitalálnának valami mást. Nagyapám 30 évig bagózott, most 80 éves és amellett, hogy kocogni jár, lenyírja fűkaszával a hegyoldalban álló nyaralójuk körül a füvet...na ennyit erről! :D
2012. júl. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!