Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ave! Ti mit hallottatok az...

XAttilax kérdése:

Ave! Ti mit hallottatok az elektromos cigi károsító hatásairól . Ezt azért érdekes mert a minap bementem egy dohányboltba és ott azt mondták hogy ne vegyek ilyen cigit nem is forgalmaznak mertembóliátokoz! Szerintetekcsaka vevőkörtvédtevagyvanalapja?

Figyelt kérdés
2012. máj. 31. 08:12
 1/10 anonim ***** válasza:
A kínai gagyik hajlamosak felrobbanni, én ennyit tudok róluk.
2012. máj. 31. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
73%
Azt hallottam róla , hogy :::: A DOHÁNYZÁS HALÁLT OKOZHAT!
2012. máj. 31. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
26%
Az elektromos cigaretta szamodra ugyanolyan karos, mint a rendes cigaretta. A kulonbseg csak annyi, hogy a korulotted levok nem kell szivjak a fustot.
2012. máj. 31. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
31%

be sincsenek vizsgáltatva, ezért sok helyen már nem is szabad árulni. Itt még épp lehet.

Akik már vettek, úgyis azt mondják, hogy ez full egészséges, csak a dohánygyárak próbálják bemocskolni az ártatlan e-cigit, hogy inkább az ő terméküket fogyaszd. Ugyanez volt a vizipipával is.. de én pl biztos nem vennék a számba elektromos cigit. Sok szaros vegyszert beszívni..akkormár inkább a sima cigi

olyan ez mint vodka helyett fagyállót inni :D

2012. máj. 31. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Lehet,tényleg jobb a rendes cigi,mint az e cigi.Az a baj az e cigivel,hogy ahány ember van,annyi mindent lehet hallani róla és nincs sehol hivatalos,megbízható forrás.Az is lehet,hogy ezt is csak felfújják és amúgy egyáltalán nem olyan káros,mint az analóg cigi.De az is lehet,hogy sokkal károsabb,csaj ez akkor fog igazán tudatosulni,amikor már néhányan megbetegednek miatta.
2012. máj. 31. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Előszöris tisztázni kell, hogy ami nem friss, hegyi levegő, az mind káros ránk nézve.

Az elektromos cigaretta által a szervezetbe juttatott károsanyag tartalom elhanyagolható, a hagyományos cigarettához képest. Az e-cigi nem robban és nem okoz embóliát. Azok, akik ilyen sületlenséget terjesztenek, nem olvastak utána, valószínüleg ki sem próbálták, vagy ha ki is próbálták, akkor igencsak rossz, gyenge minőségü termékről alkotnak véleményt. Egy normális, minőségi e-cigaretta igenis jó, teljesen ki tudja váltani a hagyományost, nem büdös, nincs több ezer károsanyag, nincs rákkeltő anyag, nem költöd el a fizetésed nagy részét cigarettára. Éppen ez a baj, hiszen így az állam rengeteg adótól esik el, ezért indított az állam ez e-cigi ellen kampányt.

Az alábbi linken az élettani hatásairól lehet olvasni, ajánlom az ellenzőknek is.

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__dohanyzas__2785282-m..

2012. jún. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az orvosom ajánlgatta az e-cigit, és kizártnak tartom, hogy rosszat akarna nekem, nála kevés cigiellenesebb embert ismerek, és abban is biztos vagyok, hogy ha ő ajánl valamit, akkor előtte meggyőződött róla, hogy nem ártalmas dologról van szó.
2012. jún. 5. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%

Baromság ,hogy károsabb...Nikotin van benne a többi vízgőz..de nikotin is csak akkor van ha olyan folyadékot veszel bele..ugyanis van 0-ás nikotintartalmú folyadék is ,azoknak akiknek már csak a füstölés hiányzik..fosnak mert ha rájönnek az emberek hogy egészségesebb mint az analóg cigi,és ráadásul fényévekkel olcsóbb is akkor mindenki ezt fogja használni...csak az elején kell nagyobb kiadásra számítani utána már sokkal olcsóbb mint a rendes cigi...kiszámoltam,hogy ha megveszem a folyadékot 6500 ft-ért 100ml-t..az nekem cigibe 30.000-re jönne ki...1-1,5 hónap alatt alatt visszajön az ára..inkább 1 hónap...de óvva intelek az "E-health" nevű szutyoktól...Ego készlet,vagy ha fontos neked a cigaretta méret akkor a "Joye 510"-es készletet tudom ajánlani..nekem van mindkettőből és megvagyok vele elégedve teljesen...1 hónapja használom..és 1 hónap alatt 1 dobot cigit szívtam el..azt is csak azért mert buliba be voltam állva :D

Remélem meg tudtalak győzni..ha igen,akkor jő gőzölést kívánok!

Választás előtt viszont ajánlom figyelmedbe ezt a videót:

http://www.youtube.com/watch?v=Z96yxw5h73E

2012. jún. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

van aki hét éve szívja, mégsincs baja!Csak a nikotin az egyetlen káros anyag benne, a többi növényi glicerin, propilén glikol és desztilált víz, valamint az aroma.. egyk belélegzése se káros, se mérgező.Én is ezt szívom 4 hónapja EGO-T a márkája, nem olcsó, de jóóóó!És csak egyszer kellett megvenni, a liquid adagom (tölteléke) egy hónapra 3000 ft-ból kijön!Előnyei:

-hosszú távon olcsó!!!!!!

-Nem olyan mérgező

-nem büdös

-nem sárgít meg semmit

-jobb az íze, és ezerféle ízharmóniából választhatsz,

-nem károsítod a környezetedet

-párszáz ft ha valami elromlik rajta

-a nikotint nullára lehet csökkenteni, ha le akarsz teljesen szokni, és még atán is szívhatod az íze kedvéért és a szokás végett

-szívhatod megállóba, buszon, vonaton, villamoson, moziba, kávézóba, munkahelyen, és bárhol, ahol a másikat tilos!

-a leszokás(átszokás) nagyon kicsi erőfeszítésbe tellik, egy hétig szívod, és a másikat már büdösnek érzed!

-ha náthás vagy is rá tudsz gyujtani, mert nem kapar, és ha eukaliptuszos töltetet szívsz az orrod is kidugul! :)

hát kell még ennél több? :D

Ajánlom ezt a fórumot: ecigiforum.hu

életem legjobb döntése volt!!!

2012. okt. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
még valami!Miért pont egy dohányboltban mondhatták ezt?És az inhalálás nem káros? :DDD Akkoris vízgőzt lélegzünk be, ráadásul forrón!Ráadásul csapi vizet! :DDD
2012. okt. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!