Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Elektromos cigit szívók...

Elektromos cigit szívók véleményére lennék kíváncsi?

Figyelt kérdés

Mivel az E-health-ról elég sok rosszat olvastam ezért ezt néztem ki:

[link]

Ismeri valaki esetleg.

Ha az e-helth-ról lennének pozitív tapasztalatok azt is szívesen meghallgatnám.

Illetve ha jó áron tud valaki jót ajánlani ;)

Nem volt még ilyen cigim, 2 napja cigiztem... de hiányzik a pótcselekvés.

Érdemben kérek tanácsokat... idióta unatkozó emberek kíméljenek!!!!!!!!!!!!!!!!!


2012. máj. 24. 14:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Görgess le a kapcsolódó kérdésekhez, és ott a válaszokból több mindent meg tudhatsz.
2012. máj. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Itt nézz körül: [link]


Enyém ilyen: [link]


Ne vegyél olyan vékony fosokat. Kis akku kapacitás, kevés "füst"... Ne feledd: sokszor az olcsó a drága!!!

2012. máj. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Velem is ugyanez volt,amikor letettem és nálam az e health bevált,akármilyen kis sz@r.Vagy javaslom még a vizipipát,bár az nem igazán hasonlít a dohányzás élményére,mert macerás naponta többször meggyújtani.
2012. máj. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez majdnem ugyan az, mint az e-healt, csak más néven fut. A cigi alaku és méretü készülékek kerülendők, ezekről sok jó véleményt nem fogsz hallani, legfeljebb a forgalmazóktól. Javaslom az elektromos cigaretta fórumok olvasását, illetve az alábbi linket.

[link]

2012. máj. 25. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!