Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ki számít erős, vagy gyenge...

Ki számít erős, vagy gyenge dohányosnak?

Figyelt kérdés

Aki napi fél dobozzal szív gyengébbik fajtából,vagy aki napi 1-el az erősebbekből?Az utóbbi szerintetek nagyon súlyos eset?

(antidohányos szokj le dumából most nem kérek)



2012. jún. 4. 15:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez attól is függ hogy mennyi ideje dohányzol és hogy mindig is ennyit szívtál vagy stressz vagy valami más miatt többet kezdtél szívni.Meg attól is hogy mennyi idős vagy.De az amúgy elég súlyos, legalábbis szerintem.
2012. jún. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Matthew001 ***** válasza:
elvilekben nincs túl nagy különbség. Annyi h aki gyengébbet szív de többet, annak hamarabb szétmegy a tudeje, mert vegyszerekkel kezelik a dohányt, hogy gyengébb legyen. Szóval hiába szív az illető erősebbet, mégse árt annyira mint a gyenge cigi. Szerintem ha ezt a vegyszeresdit belevesszük akkor aki 3 szálat szív napota az van 1 színvonalon a gyenge fél dobozossal.
2012. jún. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én amiíg cigiztem,volt,hogy csak fél dobozzal szivtam világoskék szofit,de ha stresszesebb napom volt,volt hogy másfél is elment,ha elmentem kocsmázni akkor vagy két és fél.Nem tudom hova soroljam magam-
2012. jún. 5. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!