Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Fekete Marlboro vagy Fekete...

Fekete Marlboro vagy Fekete Dunhill?

Figyelt kérdés
Véleméyek, tapasztalatok, erősség, íz... stb mindnt legyetek szívesek.

2012. jún. 4. 20:51
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
Fekete Mercedes
2012. jún. 5. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Fekete Dunhill: Nagyon(!) erős, csak akkor szívd ha téll bírod a nikotint.10/0.8/10/(lehet h valójában több) ízre nem jön be nekem, de elviselhető 1-2 dobozzal.

Marlboro:Nem próbáltam ezt a fajtát de ha jól tudom közepesen erős.De a márkát tekintve biztosan jó.

2012. jún. 5. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A fekete Marlboro szerintem kimondottan női cigi, ha férfi vagy, annyira nem ajánlanám. :D Én szeretem a fekete Dunhillt, de a kék Kent (amit kivontak a magyar forgalomból) jobb ízű. Marlboro-ból inkább az aranyat ajánlom.
2012. jún. 7. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
már bocs de szentem a fekete marci inkább unisex cigi... de inkább fekete dunhill
2012. jún. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Egyiknek sincs igazán karaktere,(sőt ami rosszabb;simán felcserélhető egyik a másikkal,full jellegtelen cigi mind2)de ha már ennyire érdekel a dohány akkor:Drum(vagy Samson) Zware Shag.Legalábbis azok közül amit itthon kapni lehet.

Igaz hogy ezeket sodorni kell,viszont meglehetősen markánsak.:)

2012. jún. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 matyi435 ***** válasza:
fekete marbi
2012. júl. 1. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
fekete malbi. lágyabb az íze. nekem jobban bejött.
2013. júl. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!