Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Szürke Dunhill?

Szürke Dunhill?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek a szürke Dunhillról? Íz? Szag? És cigizés után mennyire érezni, hogy cigiztél?
2012. jún. 6. 14:32
 1/6 anonim válasza:
Hát én feketét szoktam venni, azt szeretem, eddig nekem ez a cigi "jön be" a legjobban
2012. jún. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A narancs PALL MALLhez képest milyen a kérdésben megfogalmazott szempontok szerint.
2012. jún. 7. 17:37
 3/6 anonim ***** válasza:
Én még szürkét nem láttam csak fehéret,kéket,feketét. Én szívtam már feketét de nem jött be mert nincs annyira erős íze. a narancs PM hez képest sokkal erősebb. Ja és ugyanúgy érezni rajtad hogy cigiztél szóval észreveszi anyuci :) viszont nem annyira rossz szagú a kezed hanem szinte már kellemes illatú.
2012. jún. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszolónak üzenem, nem anyuci miatt kérdeztem, mert tudja, hogy cigizek, nem 14 éves vagyok, hanem 20.

Csupán nem szeretem, ha nagyon cigiszagom van pl. szofi vagy multi után. Ennyi.

2012. jún. 7. 21:06
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem jó az íze,a szaga sem olyan erős,mint némelyik olcsóbb ciginek.Én közel 3 évig szívtam.
2012. jún. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szag szempontjából nálam bejön; finomabb (tényleg "fine cut") a dohány is, mint egy Pall Mall vagy Multifilter esetében (ezeket ismerem/szívtam néha).

Az ujjhegyeimnek sincs tőle olyan borzalmas szaga. De nyilván, ha sokat szívsz, minden disznószagot csinál. :D


Egyébként mostanában, hogy zárt légtérben és megállókban is tilos a dohányzás, és az utcán járkálva, max. egy padon ülve, dohányzom, általánosságban véve nem igazán érezhető, ha elszívok pár szálat.

2012. jún. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!