Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Fűvezestol kimutathato a...

Fűvezestol kimutathato a verben barmi is, ugytudom nem csak kivancsi vagyok a ti velemenyetekre?!

Figyelt kérdés
Kosz az ertelmes valaszokat :))
2012. jún. 13. 13:39
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha drogteszt miatt vesznek vért: igen.

Ha csak általános vérvétel: nem, és nem is érdekel senkit, hogy szívtál-e...

2012. jún. 13. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ertem, es minden mennyisegben kimutathato? marmint pl ha valaki szivott egy slukkot?
2012. jún. 13. 13:57
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez az alkalmazott teszt érzékenységétől függ, de valószínű, hogy nem. Ha eltelt pár nap, akkor tutira nem.
2012. jún. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
az, hogy drogot vizsgáljanak a vérből pénzbe kerül sokba ezért csak fontos esetekben alkalmazzák vágod..Egyébként viszonylag rövid idő alatt kiürül a szervezetből, gerincvelőből hajból tudják kimutatni...de igazából nem erre a szerre vadásznak sztem:)) Én nem csinálom de sztem kb annyiraá rtalmas mint az alkohol..csak nekem jobban bejön...fűtől belassulok (2X proáltam mind2X) piától pörgök jókedvem van...minden tudatmódosító szer káros vmennyire, de ha már épp csinálok vmit, inkább pörögjek:))
2012. jún. 15. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
00:27,a viszonylag rövid idő mit jelent?
2012. jún. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!