Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Miért zavarja a nem dohányosok...

Capi576 kérdése:

Miért zavarja a nem dohányosokat az hogy, valaki dohányzik? és miért bántják őket? Mindenkinek van saját élete de nem dohányosok szolnak be számtalan szór a dohányosoknak hogy HÚÚÚ de szar ember vagy te.

Figyelt kérdés
miért szolnak be miért számít külön fajnak a dohányos ember

2012. jún. 16. 23:58
1 2 3 4
 1/35 A kérdező kommentje:
bocs kicsit össze vissza írtam
2012. jún. 17. 00:00
 2/35 anonim ***** válasza:
Azért, mert ilyen hülye világot élünk, de te meg tanulj már meg írni. Köszönöm:)
2012. jún. 17. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
Engem csak akkor zavar, ha a képembe fújja a füstöt, amúgy a saját dolga, én is utálom, ha beszólnak valamiért, amihez semmi közük, nincs baj velük, ha normális keretek között bagóznak, ez is egy függőség, kell az embernek ebben a világban
2012. jún. 17. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
54%
Azért, mert ha én nem rontom a saját egészségem a cigivel, akkor más se rongálja az én tüdőm. Mellékesen büdös, és utálom a szagát is! És ne a negatív dolgokat helyezzük a pozitívak elé!
2012. jún. 17. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
100%
Attól még, hogy valaki dohányzik, nem lesz szar ember, ha már alkoholista vagy drogos, akkor már inkább
2012. jún. 17. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
100%
Majdnem minden embernek van valami mániája, ami segíti a hétköznapok túlélését, valakinek a cigi
2012. jún. 17. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
38%
Mert idióta barmok az emberek.komolyan mondom,vissza fogok szokni és minden egyes bu.zi kö.csög pampogú egészségmániásnak már csak azért is a pofájába fogom fújni a füstöt,hogy akkor már legalább JOGOSAN kapjak ki.
2012. jún. 17. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
35%
Én rosszul vagyok már a büdösebb cigik szagától is!
2012. jún. 17. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
0%

A beszólás tényleg nem helyes, bár vannak dolgok, amikor némelyik dohányosnak fontosabb a cigije, mint az együttélési normák. Pl. kénytelen vagy a füstjét szívni,

eléd tolakszik a pénztárnál:csak egy cigi kell szöveggel,

elhajítja a csikket és szét se néz (egyszer a kicsim babakocsijában landolt!),

nincs önálló keresete apáét-anyáét költi bagóra, vagy ha van akkor nem fizet a közösbe, mert az övé az övé és első a cigivétel.

Ha semmi ilyesmiben nem vagy ludas, Neked van igazad, ha esetleg másképp lenne változtass és joggal várhatsz Te is több elfogadást.

2012. jún. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
67%
Az alkoholisták biztos sokkal rendesebbek,akik összeverik a családjukat az alkoholért,mint ezek a fránya,gonosz,büdös bagósok.Hallottam már ilyen beszólást is és egy kicsit kiverte nálam a biztosítékot.
2012. jún. 17. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!