Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Tegnapelőtt szívtam el életem...

Tegnapelőtt szívtam el életem első cigijének a felét?!

Figyelt kérdés
Nagyon rossz volt, de tegnap megkívántam megint és elszívtam egy mentolosat és kib@szottul fáj a torkom. A cigi miatt lehet? Mikor múlik el?
2012. jún. 17. 16:57
 1/8 anonim válasza:
Nem vagy megfázva?
2012. jún. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem, nagyon meleg volt még este is, amikor megtörtént. Egyik haverom mondta, hogy a cigi miatt lehet.
2012. jún. 17. 17:08
 3/8 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy amiatt van.Én tegnap poénból elszívtam egy szálat és nekem is fájt a torkom,sőt,még köhögtem is.
2012. jún. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
250 mérgező anyag van abban a füstben átlagosan... ha nincs hozzászokva a szervezeted, bizony okozhat torokgyulladást. Ha allergiás vagy, még ha tünetmentes is vagy akár nem is tudsz róla, hogy allergiás vagy akkor is még asztmás rohamot is okozhat... ha nagyon rossz volt, miért kívántad meg??? ne legyél hülye, ne szokj rá valami olyanra amiről még tudod is, hogy nagyon rossz...
2012. jún. 17. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
hagyd abba a cigit mielött elkezded tönkreteszed az életed mert egyre drágább és minnél tovább szívod annál több kell és elb@szod az összes pénzed és az életed
2012. jún. 18. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Részeg voltam, megkívántam és mivel tudom, hogy kib@szott drága ezért sosem fogok venni. És tarháltam haveroktól szóval semmibe sem került nekem, sőt már kezd javulni a helyzetem. Szerencsére nem vagyok allergiás és asztmás sem, az már rég kijött volna... 19 vagyok, apám és öcsém allergiás.
2012. jún. 18. 19:02
 7/8 anonim ***** válasza:
Az első cigarettáknál ez gyakran előfordul, mivel a szervezet nincs hozzászokva.
2012. jún. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Már egész jól vagyok, holnapra már semmi bajom sem lesz. :D
2012. jún. 19. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!