Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » A liquides e-cigarettának a...

A liquides e-cigarettának a patronját tényleg ki kell dobni 30 töltés után?

Figyelt kérdés
barátomnak most szeretnénk venni ezt az új fajta elektromos cigit, ami a vizipipához hasonlít, és azt olvastam hogy a patron 30 töltési életgaranciája van....akkor tehát ha 30 szor feltöltöm ki kell dobni? :S azt olvastam az egyik patron alatt, ami egy erősebb fajta, hogy azt elég csak egy nap egyszer feltölteni, nah igen ám de ha azt az erőset naponta kell, akkor a gyengébbet gondolom egy nap többször...és így nem valami takarékos hogy 1 hónap után dobhatjuk ki és lehet újat venni :S

2012. jún. 19. 12:17
 1/1 anonim ***** válasza:

Ehhez tudni kellene, hogy milyen cigit és patront néztél ki.

A patronokban (nem mindegyikben) vatelin van, ez átitatódik a töltésnél és egy idő után már nehezen szelel. Ezért kell egy idő után cserélni.

Van amelyiket ki lehet főzni desztvízben, így egy darabig megint jó.

Például nekem EGO rendszerű e-cigim van, havonta veszek hozzá egy integrált patront (van amelyikbe 3 napnyi is belefér, pedig szívom rendesen!) de nem dobom ki a régit, hanem kifőzöm és kinevezem valamelyik íz patronjának. Van már vaníliás, mandulás patronom, ezekbe csak ilyet fogok tölteni ezután. Egy ilyen integrált patron egy ezres körül van, szóval napi 30 Ft. A nem integrált patronok cseréje olcsóbb, de ott meg időnként porlasztót kell venni.

Az e-ciginél minden fogyóeszköz, az akkumulátor például 300 töltést bír ki. Az enyém akkora, mint egy szivar, de bírja 1 napig. Szóval majdnem egy évet bír ki. A cigiméretűek akkumulátorát naponta többször kell tölteni, szóval két -három hónap után ki lehet dobni.

2012. jún. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!