Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » E-cigi töltés:E-Liquid utántöl...

Katoonene kérdése:

E-cigi töltés:E-Liquid utántöltő folyadék - mennyit bír ki?

Figyelt kérdés

Üdv! Január 1.-én reggel hat órakor elszívtam az utolsó cigarettám. Előtte már adtak e-cigit, hogy próbálgassam (olcsó típust) nem tetszett igazándiból, de nem volt mit tenni. Tegnap vettem 808-as GD cigit. Nem tudom minőségnek számít-e, akksija kb 1 doboznyit bírt (szóltak, hogy csak minimálisan van feltöltve, mi lesz, ha majd teljesen, úgy elvileg 3 dobozt)Nagyon bejön, a boltban 540-ért lehet venni hozzá új jó minőségű patront, de persze engem érdekel a E-Liquid utántöltő folyadék is.


A kérdésem az lenne, 10 ml vagy 30 ml folyadék hány patron töltésére elég?

Gondolom ha a 550 ft-s patronra azt mondják, hogy 8-10x tölthető, akkor egy 300-as 5x. Mik a tapasztalataitok, jobb minőségű patron sokkal tovább tölthető, mint a kevésbé jó?


Egyébként úgy számoltam, hogy egy 500 Ft-s patron 5x tölthető, illetve ennyit bír a 10 ml Liquide folyadék, illetve a patron, de várnám a tapasztalatokat.


2012. jan. 5. 13:41
 1/3 anonim válasza:
Erről a pendrive-cigarettáról miért nem kérdezted meg az eladót?
2012. jan. 9. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Csongee válasza:
Ez sok mindentől függ. Hány ml-es a patronod? Integrált patron? Vatelines? Kerámia?
2012. jan. 9. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Elsőnek: utántöltésről van szó, nem a cigarettáról. Ha valaki feltesz egy kérdést az autójával kapcsolatban, pl. egyes gumitípusról mi a vélemény, annak írd majd meg, hogy kérdezze meg az eladót.
2012. jan. 9. 11:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!