Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » A dohányzás távoltartja a...

A dohányzás távoltartja a szúnyogokat?

Figyelt kérdés
Merhogy tudom hogy nem szeretik a füstöt. Nyugi nem ezért akarok rászokni, már évek óta dohányzom, csak szeretném megtudni.
2012. jún. 24. 21:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem igen.Végül is a nikotin valamilyen rovarirtó.
2012. jún. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem nem tartja távol... de ha nem hiszed menj le a Balaton partra éjszaka és gyújts rá...
2012. jún. 24. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
igen
2012. okt. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Igen a dohànyzás távoltartja a szúnyogokat, de a nemdohányzó nõket is, méghozzá jó messzire....
2012. okt. 3. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Úgy tudom, h a szúnyogok testszag és szén-dioxid (kilélegzés) alapján keresik az áldozatukat. Mivel a cigi ég és szén-dioxidot termel, talán még hamarabb meg is találnak. Ezért szokott a tábortűz körül 2.000.000.000.000.000.000 szúnyog repkedni, mert nem tudják, h az a "szag" a tűz miatt van, vagy egy ember/állat légzése miatt. Viszont az, h a nikotin mennyire riasztja el őket, azt nem tudom, de szerintem nem túlzottabban:)
2013. júl. 26. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!