Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Már nem akarok dohányozni,...

Már nem akarok dohányozni, mitől van ez?

Figyelt kérdés

Ma arra ébredtem,hogy semmi kifogásolnivalót nem akarok találni magamon,ezért a dohányzást is abba fogom hagyni és már nem is kívánom így a cigarettát.


Normális ez ?


2012. jún. 29. 09:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Gratulálok! Én ugyanígy ébredtem 3 évvel ezelőtt és azóta nem gyújtottam rá.
2012. jún. 29. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszönöm és amúgy gratulálok neked!
2012. jún. 29. 09:10
 3/8 anonim ***** válasza:
köszi :) valószínűleg fogod még kívánni később, de szerintem tarts ki és könnyen leszokhatsz :)
2012. jún. 29. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
:D NA EZEK MÁR AZ ELVONÁSI TÜNETEK?
2012. jún. 29. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
áldás? :D örülj neki. án is hasonloan szoktam le. egyszer csak azt vettem észre hogy nem akarok mar cigizni pedig el se döntöttem. 8 év után, ahogy mentem haza munkábol észrevettem hogy nem kivanom és halogatom, hogy majd otthon ragyujtok. aztan hogy majd kesobb, aztan hogy majd reggel, stbstb. aztán végülis 3 éve volt ez, és már nem cigizek. lehet hogy nem "normális", de csodálatos :D
2012. jún. 29. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Megvilágosodtál!!!

Gratulálok! Amúgyis egy rakás pénzkidobás az ablakon.

2012. jún. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
én is így szoktam le szó szerint... akkor lesz baj ha olyat csinálsz amihez eddig muszájnak érezted a dohányzást pl sörözés ilyenek, egy pár hétig kerüld ezeket a dolgokat...
2012. jún. 30. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólókhoz. Én 7 hónapja szoktam így le. A munkahelyemen még rágyújtottam, aztán este itthon már nem kívántam. És másnap se, és azóta sem. Pedig 10 évig dohányoztam. Még mindig itt van az a bontott doboz cigi. Remélem, soha nem lesz rá szükség.
2012. júl. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!