Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Benneteket a cigi elazzit...

Benneteket a cigi elazzit vagy megnyugtat?

Figyelt kérdés
kb 1 hete elkezdtem cigizni,nem szoktam rá csak napi kb 1 szál,nő van a dologban és én ugy érzem hogy a cigi után valami oknál fogva nem vagyok ideges,beneteket is megnyugtat?20F
2012. júl. 1. 21:10
 1/6 degesz ***** válasza:

sajnos igen, megnyugtat

de ne szokj rá, még nő miatt sem

2012. júl. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Megnyugtat, de vigyázz, én is így kezdtem... Nekem pasi volt a dologban kicsit több mint egy éve... napi egy szál, aztán napi 3, napi 5, stb... most napi egy doboznál tartok...:(
2012. júl. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Vigyázz,ne szaporodjanak meg azok a szálak.
2012. júl. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
valójában, nem megnyugtat, hanem bénít... ez a nikotin hatása... felpörget aztán lebénít...
2012. júl. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
verd ki mindennap egyszer. arra nem baj ha raszoksz :)
2012. júl. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Oszinten szolva engem nem nyugtat de az az igazsag h amikor elkezdesz cigizni eleinte meg jo,vagyis nem csak elkopik ez az erzes hanem mikor kezdo vagy olyan benan szivod de ugy jolesik...kesobb mar nem .en lassan 3 eve szivom igaz csak olyan 5 szallat de csak most vettem eszre mi hianyzik a cigizesbol mert mar nem elveztem de otthagyni se tudtam...es innen mar nehez is lesz hiaba szivok keveset masokhoz kepest
2012. júl. 14. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!