Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Nem értelek benneteket, miért...

Nem értelek benneteket, miért kell egyből mindenkit lehordani? 17 évesen cigizek, ciki?

Figyelt kérdés
Igen, rászoktam, már régebben talán 14 éves voltam amikor először nyaraltam Máltán egyedül, és rászoktam. De most, szerintem kinézek olyan 20-21nek, és nem érzem cikinek ha rágyújtok. Családom is tudja, tehát ha étterembe megyek/ megyünk akkor úgy foglalnak. Az hogy 13évesen g.ci menőnek érzik magukat vele, az ciki. De az hogy valaki 17-18évesen cigizik az nem. Vagy mégis?
2010. aug. 10. 22:29
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem ciki a cigi, mert semmi haszna nincs, csak tönkreteszed magad. Pénzedet is elviszi, a tüdődet is elviszi...
2010. aug. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
Pénzemet elveszi, hát talán. Tüdőről meg annyit hogy a passzív dohányzás ártalmasabb, Budapesten lakom a Deák téren, szerinted a SZMOG nem nyír ki?
2010. aug. 10. 22:37
 3/31 anonim ***** válasza:
100%
nem ciki csak káros
2010. aug. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
62%
ha havonta nem lenne jó 30e forint plussz, akk hajrá
2010. aug. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
93%
Ez nem cikiség kérdése, hanem egyszerűen nem jó. Az lett volna jó, ha nem szoksz rá. Leszokni már sokkal nehezebb.
2010. aug. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
95%

Tudod nem az a lényeg ciki vagy sem. Hanem, hogy felfogod-e ésszel az, hogy káros és így se érdekel. Mivel tudjuk, hogy az nem csak rád nézve hanem a környezetedre is, ezért tiltják be egyre több helyen pl: aluljárókban, éttermekben, városrészekben. Azonkívűl ugye lehet a szüleid fizetik, de ha te akkor is csak veszíteni lehet rajta.

Te is elég fiatalon szoktál rá, s hiába nézel ki idősebbnek, a pubertás alatt ez elég nagy pofon volt a tüdődnek. Egyszóval IGEN. Mert drága, egészségtelen s hiába tudod ezt mégis kitartasz mellete. Ilyenkor a kérdés, hogy az életed kicsinyeled le vagy tényleg tudatlan vagy?

2010. aug. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 Harrr ***** válasza:
95%
A szmogról nem tehetsz közvetlenül, de arról igen, hogy a szmogra ráfejelsz még a cigivel is. Elég gyenge kifogás..
2010. aug. 10. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
Nem hinném hogy tudatlan vagyok, tudom, részben saját pénz, részben szüleimé. ők is tudják, sajnos. Engem zavar hogy betiltják, pl Londonba a PUBokba se lehet, mióta hazajöttem alig merek pl: Leroyba is rágyújtani. Leszokási tippek?
2010. aug. 10. 22:44
 9/31 anonim ***** válasza:
95%
Egyépként meg ha már a smog érdekel elég hülye hozzáállás ez. Sok káros anyag van a környezetedben hát akkor csak azért is? H valaki egy égő házban van akkor te még locsolgatnád benzinnel mert ugyis mindegy??? csak hogy érsd, vannak rossz dolgok, így ellenük kell tenned nem segíteni nekik.
2010. aug. 10. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
EgyéBként
2010. aug. 10. 22:46
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!