Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » A Camel cigi tényleg szárított...

A Camel cigi tényleg szárított teveürüléket is tartalmaz?

Figyelt kérdés
2012. júl. 15. 23:56
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

persze

a babaolaj meg...

2012. júl. 16. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De most komolyan.. :D Miért ne?
2012. júl. 16. 00:14
 3/9 anonim ***** válasza:
Ezt a marhaságot meg honnan a búbánatból szedted? Azért mert a Camel tevét jelent? Ezen az alapon a Viceroy cigibe meg aprított alkirályt raknak?
2012. júl. 16. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Bizony és a Lucky Strike-ban még mindig egy szál füves cigi van :DDDDDDDDD
2012. júl. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Igen de nem szárított teveszar van benne hanem teveszarba pácolják a dohányt

A lucky ba meg sose volt semmilyen 1 szál meglepi :) Mi lett volna ha a katonák elszívják és üvöltve menekülnek és azt ordibálják hogy a oroszoknak 10 sárkányuk van !

2012. júl. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
utolsónak: miért te ha betépsz sárkányokat látsz?XDXD pfffff
2012. aug. 31. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A Marlboroban meg Marlborough herceg szárított szara van.
2012. szept. 25. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

tldr; A camel dohányból készül nem teveszarból.



A varosi legendak arra jok, hogy beszeljünk roluk, artatlan kis tema ez amit reszegen (vagy nem) feldob valaki mert neki egy haverja mondta teljes meggyőződéssel, hogy igaz. És gyermek lelkünk tényleg szeretné elhinni, hogy igaz pedig tudjuk, hogy nem az. Szerintem tenyleg artalmatlan dolog 10 évesen azt mesélni és rácsodálkozva elhinni hogy a lucky strike-ban egy szál viccesebb mint a többi. Kivetel nelkül mindenki akaratlanul is terjeszti az urban legendeket valószínüleg én is több tucatot, százat teljes meggyőződéssel. Aki nem hiszi annak utánajárunk, mondja az orosz népmese de remek példaként engedjétek meg, hogy így fél 6kor betépve 4 év után is életre keltsem a topicot (épp próbálván a haveroknak bebizonyítani, hogy a teveszar és a camel csak névrokonságban állnak) követve az előttem szólók hagyományát (félig ékezettel félig anélkül) hadd tegyek én is egy finom utalást egy bizonyos urban legendről(aki követte az eddigi zagyvaságaimat az érti aki nem az nem): "Úristen most ez itt egy sárkány vagy csak "flesselek"?"


Ha valaki esetleg még mindig gykzik és nem ítél el zsigerbőlés ennyi év után a fent válaszolók közül, dobjon egy "like"ot.!

2016. febr. 7. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 csaucsi válasza:
Én tudatosan tenyésztek egy állatot, ami nem létezik. Egyféle urban legend módra. Úgyhívják: csattogó pepüle. Gyakran beteszem komolyabb beszélgetésekbe és ha ráharap valaki, már be is vágok a kapásra, mint egy kielégületlen horgász. Akkor szóban lefestek hozzá a rendszertani leírást és kész az urban legend bár ez inkább country legend (de már volt növény is). Megtehetem, szaki vagyok a fajokban :) . Már rá lehet keresni, van rá találat, bár nem elég. Ha szurkolsz érte, idézd valahol, vagy csak írd oda valahova, hogy csattogó pepüle. Remélem örökké fog létezni.
2018. szept. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!