Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Szárított diófa-levéllel...

Szárított diófa-levéllel töltött cigaretta mennyire káros?

Figyelt kérdés

Jó, tudom, minden cigi káros. De mennyivel rosszabb ha a dohányt diófa levéllel helyettesítem? Van még valami más növény amivel helyettesíteni lehet?

Állítólag a diófalevél hasonló kábultságot okoz mint a marihuána. Ez igaz? Valaki aki szívott már diót, az írja le légyszi hogy milyen volt!

Ja és még egy kérdés: hallottam hogy vannak gyógynövényes cigik. Abba miket raknak?


2011. júl. 21. 12:24
 1/4 anonim ***** válasza:
2011. júl. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A diófa levelet még kiskoromban próbáltuk és ritka nagy rókázás lett a vége :) Rendszeres szívása nem tudom, mennyivel károsabb/kevésbé káros a cigarettánál.

A gyógynövényes cigarettákat már aktív dohányosként próbáltam egyik leszokási kísérletem alatt. Ha nem dohányzok, nem tudom, milyen lett volna, de így nagyon rossz. Cigaretta, szívom, de a füstje teljesen "üres" - jobb szót nem tudok rá találni) - nem adja meg azt, amit a cigaretta.

2011. júl. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
85%
Egyáltalán nem káros, és nem is minősül dohányzásnak.
2011. júl. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
29%
Károsabb,mert ha jól tudom a diófa levelét nem is szabad elégetni,mert káros anyagok szabadulnak fel belőle.
2011. júl. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!