Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Jártatok-e már iskolába...

Jártatok-e már iskolába drogosokkal?

Figyelt kérdés
Mert a ahova én jártam annak a hármonegyede narkós csürhe volt!!!!!!!!
2009. júl. 13. 18:56
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
73%
én még nem :D szerintem nagyon kevesen drogozhatnak a mi sulinkban, kb 1%, vagy az alatt. Milyen iskolába jársz te?:D
2009. júl. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Drogosokkal nem, habár ki tudja. De cigisekkel, piásokkal ja.
2009. júl. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
művészeti gimibe jártam, kapásból vagy 5-6 osztálytársam volt kifejezetten drogfogyasztó, de minden évfolyamban volt pár ilyen ember.
2009. júl. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Inkább nem nevezném meg mert ott a tanárokról is terjedtek pletykák!!!!!!
2009. júl. 13. 19:05
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Egyik volt osztálytársam állítólag drogozik, de csak pletyka szinten hallottam, tehát nem tudom, igaz-e.
2009. júl. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk 5-6 ember függő csak az osztályban.
2009. júl. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
61%
függők nem voltak, alkami fogyasztók igen. Pontosabban, ez a nyilt titok, aztán ki tudja.
2009. júl. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

nálunk szinte a fél osztály füvezett középsuliban. Én, és a baráti köröm nem, de szinte kivétel voltunk.


Egyik általnos iskolás osztálytársamról pedig középiskolás koromban tudtam emg hogy herointúladagoplása volt. 8-ban cigizéssel indult, aztán füvezés, aztán a többi és 18 éves korára örülhetett hogy élt még.


És mindezt Pesten, egyik kertvárosi kerületben.

2009. júl. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
39%

Nálunk nem sokan drogoznak.

Inkább az egész suli ien cigis-piás emberekből áll:)

2009. júl. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
27%

Üdv!

Először is, ezt az összes hasonló topic alatt megfogom jegyezni, mint frissen regisztrált tag , és a legalizáció harcosa és hirdetője-ahogy ezt az itteni nicknevem is tanusítja:D-: NE NEVEZZÜK MÁR A CANNABIS-T(MARIJUANA , FŰ , MOKK , GANJA..és egyéb nevei..- DROGNAK!!

Szóval , ezek után a válasz - mert feltételezem, hogy te is a FŰ-re gondoltál , és nem heroin-ra stb.-:

Igen , olyan suliba jártam/járok, ahol meglehetősen nagyszámú a füvezők száma...közöttük velem:D

Szemléltető példaként: csak az idén érettségizettek évfolyamában(velem együtt) -3 osztály volt , alacsony létszámokkal- minimum 14 ember füvezett(füvezik:D) gyakran , alkalmanként ,vagy volt vele tapasztalata , és ez csak azoknak a száma , akikkel én magam is füveztem , és ebben nincsen benne az előző évi 1. , 2. és 3.osztályosok tábora..:D

2009. aug. 4. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!