Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy új srác érkezett az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy új srác érkezett az iskolába és nagyon megtetszett nekem. Szerintetek hogyan tudnék közelebb kerülni hozzá? (többi lent)

Figyelt kérdés

Bejelöltem egy közösségi oldalon, ő vissza is jelölt. Szoktunk szemezni minden nap, de nem igazán veszem észre azt, hogy én is viszont tetszem neki. Az a gond, hogy a fiú osztálytársa/barátja velem akar járni..

Valami jó ötletetek van esetleg, hogy hogyan tudnék közelebb kerülni hozzá?:) KÖSZÖNÖM ELŐRE IS!

17 éves vagyok/lány a srác pedig 19.


2011. okt. 3. 21:18
 1/6 anonim ***** válasza:
52%

Úgy tudsz közelebb kerülni hozzá, hogy odamész a háta mögé amikor épp nem figyel (ha esetleg el akarna futni).

Voilá máris közel vagy hozzá.

2011. okt. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
beszélgess vele , öltözz csinosabban DE ne legyél feltűnő
2011. okt. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Gyalog vagy esetleg rollerral, de esetleg kézen állva is megpróbálhatod!
2011. okt. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Vannak közös ismerőseink. Pl mit mondhatnék neki?
2011. okt. 3. 21:22
 5/6 anonim ***** válasza:

küldenél képet a srácról?

vagy magadról?

nem szeretném sehol felhasználni és visszaélni sem vele merőegyszerűségből csak kíváncsi vagyok rád/ok.

2011. okt. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ne haragudj, ezt azért nem :)
2011. okt. 3. 21:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!