Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mit gondoltok a dohányzó...

Mit gondoltok a dohányzó emberekről?

Figyelt kérdés
és a fiatal bagósokról? (15-16 év)
2012. júl. 18. 11:50
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

Azt hogy egészségtelen, és totál hülye volt ha 15-16 évesen rá tudták venni az úgynevezett jó barátai h dohányozzon.

Plusz az hogy lehetett hallani a hírekbe is h emelik a cigi árát.... Számomra ez azt is jelenti h fizet azért hogy károsítsa a szervezetét. De nem tudhatom h milyen okból szokott rá.. lehet hogy nagyon a padlón volt.

2012. júl. 18. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

nos szerintem azokkal van csak a baj akik ilyen napi fél-1-2 dobozt elszívnak!!! az napi 1500 forint.....

én 15 vagyok kövezzetek meg de már én is rágyujtottam viszont nem vagyok rászokva... december volt az első akkor élveztem h ellazított meg kicsit beszédített de ennyi most ulotjára 1 hete szívtam el egy szivart de az elötti meg kb 1 hónapja volt. nem tudom hogy bírnak rászokni az emberek... itt kifogásnak használják azt h nikotin hiánya van és az agy keresi a forrást ezért veszik meg...NEM! példa erre az erősebb trauma pl ismerek olyat aki cigizett és meghalt a bátyja tüdőrákban bagózás miatt és rögtön abbahagyta és letette azóta sem gyújtott rá(10 éve!)

2012. júl. 18. 12:10
 3/23 anonim ***** válasza:

Felesleges ilyen kérdést kiírnod. Van ezer ilyen, ami csak veszekedést generál. Mindenki ugat rád, ugatnak egymásra...stb.


Mindenki szívja, akinek jólesik. Ki a faszt érdekel más véleménye?

2012. júl. 18. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

Vannak, akiknek ez jól esik, hogy vitát generálnak?

Ti erre élveztek vagy mi?

2012. júl. 18. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
ne haragudj nem akarok vitát nyitni... mikor kiírtam nem ajánlott fel egyetlen ilyen jellegű kérdést sem! honnét tudtam volna hogy van sok? amúgymeg pl válaszolhatnátok a kérdésemre is...
2012. júl. 18. 12:35
 6/23 anonim ***** válasza:
Én válaszoltam, itt láthatod: "Mindenki szívja, akinek jólesik. Ki a faszt érdekel más véleménye?"
2012. júl. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

Azt,gondolom ,hogy csapdában vannak,és segíteni kell nekik a leszokásban.Én is dohányoztam 20évig,de hál Istennek sikerült leszoknom róla.

Nehéz egyébként segíteni rajtuk,mert sokan azt hiszik,hogy szeretnek dohányozni,és nincs annál nagyobb rabszolga,aki azt hiszi magáról,hogy szabad!

2012. júl. 18. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
nos kedves kérdező...amit írtál hogy hogyan lehet rászokni..nagyon egyszerűen :D ha valaki élvezi a dolgot akkor meg pláne:D mindenki úgy kezdte mint te,hogy nem tud rászokni stb,de igen rátud csak később ha tovább csinálja,én is 1 évig csináltam úgy mint te,aztán naponta szívtam de letettem :D a másik ha valakinek stresszes melója van kell valami ami megnyugtatja,kell egy pillanat amikor nem kell agyalnia mindenen,csak lazít...és a nikotin nagyon erős drog fajta,mármint erős függőséget okoz...de akaraterővel le lehet róla tenni,csak hát a mai világba nagyon nehéz:D mindenki szívja melleted,stressz stb...a fiatalokról meg annyit hogy nem érdekel lehet családi okok miatt gyújt rá,menekül valami elől...de azokat képen basznám akik azt hiszik,hogy ettől menők^^ még ha buliban cigiznek sincs semmi gond:D
2012. júl. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem a dohányosokkal van a baj, ők szegények nem tehetnek róla, én is ebben a csapdában éltem 13 évig, a problémát gyökerestől kellene kiirtani, a dohánygyárakkal kezdve, de erre még nem készült fel a nyugati társadalom...
2012. júl. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Én úgy vagyok vele, hogy mindenki csinálja csak nyugodtan, amíg nem a szüleitől/másoktól lop rá pénzt, le tud mondani róla ha nagyon muszáj (pl. hónap vége van és csak kajára van pénz), nem terhes és betartja az alapvető illemszabályokat. (Nem fújjuk más arcába, kimegyünk a verandára ha nem dohányzó emberrel lakunk és zavarja stb..)

Én fiatal vagyok és dohányzom, ha valaki beszól emiatt, akkor mosolyogva megmondom neki hogy szóljon ha ő kap miattam tüdőrákot, addig meg nem az ő dolga :)


Ja és arról hogy mennyire drága.. Ha dobozosat veszel, akkor egy szál ára kb 35 forint. Ha te töltesz, akkor egy szál nem kerül sokkal többe 10 forintnál.

Ha el is szívok egy egész dobozzal, az akkoris csak 200 forint egy nap. És azt is a saját keresetemből, nem anyucitól hízelgem ki. Annyi simán elmenne csokira meg rágóra. Olyan emberek meg ne mondogassák hogy ne szórjam a pénzem ilyenekre, akik minden nap kólát vesznek. :)

2012. júl. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!