Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Másfél doboz cigitől és...

Másfél doboz cigitől és vízipipázástól lehet gégerákot vagy garatrákot kapni? (ivászat is volt hozzá)

Figyelt kérdés
Nyelésnél gombócérzése a torkomban, ha nyelek fáj és a fülem is. Viszont amennyire láttam, sebes is belül a szám, valószínűleg ettől fáj nyeléskor?! De nagyon...

2012. aug. 4. 06:42
 1/6 anonim ***** válasza:
59%
menj dokihoz! nem a cigitol es a vizipipatol lehet ,gondolom. ha sebes a szad akkor valami szajfertozesed lehet.gyorsan kezelni kell mert a szajrak vagy gegerak lehetosege nol ha serult a nyalkahartya. pl. gyakrabban kapnak szajrakot ,gegerakot azok akik dohanyzas kozben palinkat eros irritalo italokat fogyasztanak,vagy dohanyzas kozben ragogumiznak mert a katrany a ragogumiba ivodik. azelott gegeszeten dolgosztam es az osszes gegerakos beteg alkoholista es dohanyos volt. innen az info.
2012. aug. 4. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
59%

Menj orvoshoz.

És máskor ne nyalogasd mások után a vízipipát.

2012. aug. 4. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ja szerintem herpesz.
2012. aug. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nemhiszem hogy egyből rák lenne de amugy attolfügg hogy ez napi szinten megy vagy csak néha néha? mert mi is így toljuk a haverokkal még durvábban de csak olyan 3hetente de nekem semmi bajom :D
2012. aug. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha nem bírod az italt minek piálsz
2014. júl. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mennyit piáltál?

Hagyd abba mindkettőt

2014. júl. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!