Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Dohányosok! Ti hol tartjátok...

Dohányosok! Ti hol tartjátok a cigit? Nem nyomódik össze a doboz pl nadrágzsebben? Ha már kevesebb van a dobozban az nem törik össze?

Figyelt kérdés
2012. júl. 7. 22:19
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a puhadobozos cigaretták sem törtek össze soha (Sopianae), ha mégis ettől tartasz, vegyél egy cigarettatárcát, van ami ízléses, és egy ezresbe kerül, WestEndben van egy dohányszaküzlet, ott lehet kapni, googlizz rá, ha érdekel:)
2012. júl. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszi! szerintem nézek olyan fémdobozt. mert nekem a rendes doboz összenyomódott a zsebemben, és attól félek mindig hogy össze fog törni. :)
2012. júl. 7. 23:14
 3/9 anonim ***** válasza:
nekem csak olyan szokott lenni h a farzsebembe teszem elfelejtem h ott van és ráülök úgy h van benne 17-18 szál de amugy nem szoktam összetörni
2012. júl. 8. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
9%

Ne dohányozzatok korai halált okoz. Dobozra is rávan írva.

Csak még idegesebbek lesztek tőle.

2012. júl. 8. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
35%

A táskámban. Igen, mi csajok könnyebben vagyunk! :-D

20/L

2012. júl. 8. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
44%
A táskám legeslegeslegeslegeslegmélyén.
2012. júl. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
44%
Csak simán nadrágseb nekem sosem tört még össze.
2012. júl. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
31%
limitált kék pall mall es fémdobozban, azt vagy zsebben vagy táskában
2012. júl. 17. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
46%
Sopianae (Szofi) cigit szívok, barna puhadobozosat, és bordó keménydobozosat egyaránt, egyik sem tört még össze soha a zsebemben max a puhadobozos picit ráncos lett de a ciginek sosem volt baja. Felesleges fém tárcágat venni, tedd bele a zsebedbe, nem kell ráülni ennyi.
2016. szept. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!