Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Csak a mozdulat hiányzik?...

Csak a mozdulat hiányzik? Bővebben lent!

Figyelt kérdés

Sokan mondják azt, hogy "könnyen" le lehet szokni a dohányzásról, hiszen csak maga a mozdulat hiányzik, ahogy a szánkhoz emeljük a cigit, és ahogy kifújjuk a füstöt. Szerintetek ez így van?

3 éve dohányzom, most pedig le akarom tenni. A barátom javasolta az elektromos cigarettát, mert szerinte is csak maga a mozdulat hiányozna, annak vagyok a "betege". Ez tényleg igaz?


2012. aug. 8. 14:08
 1/3 fünof ***** válasza:
igaz lehet, sok ilyet hallottam már
2012. aug. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen! Jól beszél a barátod! Speciel én is csak a megszokás, mozdulatsor, meg a maga kis szertartásom miatt szívom, jól esik kiülni a teraszra rágyújtani és füstölögni 5 percet.. De magától a füsttől már lassan fulladok, köhögök reggelente mikor még rá se gyujtottam stb..
2012. aug. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nikotin is hiányzik nem csak a mozdulatok. Mivel kialakult nálad a nikotin-függőség.
2012. aug. 15. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!