Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » 17 éves lány vagyok, el...

Nexxxt82 kérdése:

17 éves lány vagyok, el akarok kezdeni cigizni. Melyik márkájú cigivel kezdjem? Melyik az, amelyik gyenge, de mégis jó az aromája?

Figyelt kérdés
2012. aug. 9. 15:32
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
89%

Marlboro Lights

De idővel úgy is az erősek felé fordulsz

2012. aug. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem ne kezdd el. jövőre több mint 1.000 Ft lesz egy doboz cigi.
2012. aug. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
100%
Ne kezdd el. 30 éves vagyok, 10 éve szívom és egyszerűen mindig befuccsolok, amikor le akarom tenni. Ne akarj így járni. Sz.r dolog.
2012. aug. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
79%
Ami a dobozon fel van tüntetve szerinted hülyeség? Hogy rákot okozhat? Mert majd az nem fog veled megtörténni mi... Szegény tudatlan :)
2012. aug. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
100%
De minek akarod elkezdeni??? Már megbocsáss, de nagyon buta lányka vagy. Milyen késztetést érzel erre?
2012. aug. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim válasza:
78%
Nézd a családom két tagja (anya és a bátyám) jó ideje leakarnak szokni, de nem megy nekik. Ne akarj te is így járni, hogy kidobsz rengeteg pénzt arra a sz.rra, amit hasznos dologra fordíthatnál!!! Ha felnősz, tudod majd becsülni, hogy nincsenek káros szenvedélyeid.
2012. aug. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
66%
Kék Dunhill. De Arany Marlbi-nak a legjobb az aromája:)
2012. aug. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom az elottem szolokhoz,ne akard elkezdeni.orulj neki,hogy nem cigizel es masra fordithatod a penzed. En nagyon orulok neki ,hogy soha nem cigiztem es nem is akarok. Latom a korulottem levoket milyen idegbetegek ha nem tudnak cigizni,es azt is mennyi penzbe kerul ha valaki nagyon tulzasba viszi. Nagyon nehez rola leszokni,budos lesz a szad,sargak a fogaid. Ha ezek ellenere megis dohanyozni "szeretnel" akkor mivel fiatal vagy ea gondolom nem dolgozol suli mellett,mindenkepp valami gyenget es aranylag olcsot szivj!!!
2012. aug. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim válasza:
74%

Legfőképpen semmivel mert értelme az nulla!!


Annak meg aki előttem még tippeket is adott annak van a legtöbb esze!!!! Ezért van ott a világ ahol.....

2012. aug. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
100%

Szia, majd írok privit, remélem sikerül lebeszélnem erről téged is! :)

Szólj ha vagy!

2012. aug. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!