Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogyan szoktassam le szüleimet...

Hogyan szoktassam le szüleimet a dohányzásról? Láttam képeket az Interneten a tüdőrákról meg ami a dobozra van írva. Brr. Mit csináljak hogy ne cigizzenek?

Figyelt kérdés
2012. aug. 9. 17:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha a te kérésedre is csak hülye kifogásokkal jönnek, akkor sehogy sem fognak leszokni.
2012. aug. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

olvastasd el velük ezt: [link]


mondd, hogy szeretnéd, hogy ott legyenek, amikor megszületik a gyereked stb.

2012. aug. 9. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Jó kérdés... :( 27 vagyok, amióta az eszemet tudom próbálom anyámat leszoktatni a cigiről, hiába... Azt elértem, hogy ha egy szobában vagyunk már nem gyújt rá, de az ő egészsége miatt aggódom, nekem ugyanis tökéletes a vérképem, az övé pedig csillagos, mint az ég, és állandóan fullad. Már nem tudom mit tegyek, azt hinné az ember, hogy 50 évesen van eszük az embereknek, de nem úgy tűnik... Arról nem is beszélve, hogy milyen drága ez a sz@r, mégis veszik mint a cukrot... Pfujjj... : /
2012. aug. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!