Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Valóban ilyen egyszerű a...

Valóban ilyen egyszerű a leszokás? Nem akarom elhinni.

Figyelt kérdés
10 év, és napi egy doboz cigi után egyik napról a másikra úgy döntöttem, hogy nem gyújtok rá többet. Az első 3 nap után szinte semmilyen elvonási tünetet nem éreztem, a gyomorégésen kívül. Mindig úgy képzeltem el a leszokást, hogy az egy iszonyú nehéz időszak, amikor az ember átváltozik vérszomjas vadállattá. Ehhez képest sokszor ha nem kérdezik meg, hogy hogy állok a leszokással, eszembe se jut, hogy nem cigizek. Kezdjek el örülni, vagy azért még jöhet valami váratlan? :)
2012. aug. 10. 22:25
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
A stresszes illetve társasági élet a legnehezebb. Készülj rá fel, hogy az lesz igazán szörnyű. Aki gyszer dohányos, az örökre az marad, csak nem gyújt rá esetleg.
2012. aug. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

örülj nyugodtan, és tartsd meg a jó hozzáállásod :D csak a hozzáálláson múlik, mivel valódi igazi függőséget nem okoz, csak lelkit. Ha te ilyen könnyen le tudod tenni, akkor nem kötődtél hozzá túlságosan, ami jó. Én is így voltam, csak nekem segített az Allen carr könyv, de semmi segédeszközt nem használtam, és egyik napról a másikra...

szóval, ha nem gondolod azt, bármilyen helyzetben, hogy egy cigi segítene, akkor nem is fogod kívánni. Sem stresszben, sem társaságban:)

2012. aug. 11. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
43%
Lehet hogy könnyű az elején,de voltam egy Narconon előadáson,és mondták hogy,a cigi,drog,minden kábítószer elraktározódik a zsírban és amikor,pl : mozogsz,vagy bármit amit zsírt éget el ez vissza kerül a szervezetedbe,és megint kényszert fogsz érezni hogy cigizz.Szóval erre óvatos legyél,hogy ne vedd rá magad,hiszen akkor megint újból kezdheted. [link]
2012. aug. 11. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Van akinek könnyen megy, de ritka, úgyhogy szerencsés vagy. A legtöbb embernek szenvedés..
2012. aug. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ejnye te kis mázlista:)
2012. aug. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!