Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mennyibe kerül egy doboz Champix?

Mennyibe kerül egy doboz Champix?

Figyelt kérdés
Nektek megérte megvenni? Leszoktatok?

2012. júl. 23. 20:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
55%

Előszöris: vényköteles!

Ára:28x (kártyacsomagolásban)-11 610 Ft

28x (kartoncsomagolásban)-12 125 Ft

Nagy akaraterő s ezt a pénzt+ a cigi árát másra fordíthatod!

Tapasztalatot nem mondhatok, de drukkolok;)

2012. júl. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Anyukám leszokott vele, de tényleg minden fejben dől el! Az viszont tény, hogy az ára motiváló erő, de ha úgy veszed, ha leszoksz vele hamar visszahozza az árát.
2012. júl. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem nekem kell, hanem a férjemnek, aki kb csodát vár. Ha ehhez is kell sok akaraterő akkor nincs értelme ennyit kiadni érte, mert ő a tapasz mellett is cigizett. :(
2012. júl. 23. 22:07
 4/11 anonim ***** válasza:
55%
Vedd meg neki Allen Carr könyvét,az majd felnyitja a szemét.Vagy töltsd le.
2012. júl. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
köszi, de most mondja, hogy neki az sem segített. :(((( Kérdezőként offolok, de most tényleg van olyan, hogy valaki NEM TEHET RÓLA, DE NEM TUD LESZOKNI???? Mert ő mindig ezt mondja. Nekem is sikerült! de erre azt mondja, hogy mert én más vagyok. Erre mondom, hogy de b*ki én is szenvedtem, mindenki szenved egy hónapig, csak azt ki is kéne bírni!!! Ő mindent megmagyaráz. És nem érti, hogy baromira nincs napi 700 Ft-unk a tüdőrákjára!
2012. júl. 23. 22:42
 6/11 anonim ***** válasza:

dehogy szenved mindenki

akinek fejben el van döntve, az nem szenved

2012. júl. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
jó lehet. ezt csak neki mondtam, hogy felfogja, hogy másnak is nehéz nem csak neki.
2012. júl. 24. 13:47
 8/11 anonim ***** válasza:
de aztmondtad amúgy, ugye, hogy elolvasta a könvyet is.. biztos hogy elolvasta, vagy csak azt mondta? amúgy mondja is, hogy nem akar leszokni, vagy csak ezt mondogatja, hogy ő nem tud?
2012. júl. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Biztos elolvasta. Nem mondja, hogy nem akar. Azt mondja hogy le akar, csak nem sikerül neki, és ezt azzal magyarázza, hogy ő nem alkalmas arra hogy leszokjon. Szenved ettől, de mégsem tud drasztikus lépéseket tenni. Állandó kudarc rövidtávú próbálkozásokkal.
2012. júl. 24. 14:30
 10/11 anonim válasza:

Az én véleményem,az igaz fejben kell a dolognak eldőlnie.

De az elvonási tünetek mindenkinél ott vannak,és elég kemények.

A Champix abban segít,nincsenek elvonási tünetek,vagy legalábbis minimálisak.

Meg tudod állni,hogy ne gyújts rá.Én most a kúra alatt vagyok,és nem gyújtottam rá.

2012. júl. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!