Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogyan vigyem és rejtsem el a...

Hogyan vigyem és rejtsem el a cigit a gólyatáborban?

Figyelt kérdés
Hogyan vigyem és rejtsem el a cigit a gólyatáborban?Gimis gólyatábor.15/f

2012. aug. 12. 20:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
45%

Gratulálok.. most jártad ki a 8. osztályt de már cigizel.


Kívánom, hogy lebukj a cigid miatt, aztán szorulj érte..

2012. aug. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
33%
Ezt most komolyan kérdezed? Nem egy nehéz feladat! Ha a zsebedbe teszed doboz nélkül, senkinek nem fog feltűnni. Nem hinném, hogy a hátizsákokat átkutatnák, szóval szerintem bárhova.
2012. aug. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
46%
Sehogy, szokj le.
2012. aug. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
24%

Úgyvan második válaszoló, bíztasd még hogy jobban rászokjon a cigire. Így kell ezt, nem?!


Amúgy meg kérdező: szokj le. és akkor nincs ilyen gond

2012. aug. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
5%
A cigit még el tudod rejteni, és ha lenyeled a füstöt, még mindig büdös marad a pofád. arra egyél egy almát.
2012. aug. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
63%

Simán berakod a zsebedbe vagy ha félsz hogy meglátják vagy átkutatnak(felesleges ugyse fogják) akkor meg szerezz egy kemény szemüvegtokot rakd bele a cigit és azt rakd bele a táskádba.

Amugy meg anti-dohányosok nektek jobb a lelkiismeretetek mert itt baszogattok? Káros a cigi? És? Nekünk jól esik nektek meg semmi közötök hozzá amíg nem fújjuk a pofátokba a füstöt.

2012. aug. 13. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
24%

Nem a kérdéshez tartozik, de nem igazán értem, hogy aki nem dohányzik, az minek nyitja meg a cigivel kapcsolatos kérdéseket? Ha meghal tüdőrákban, az az ő baja lesz, nem másé, erről ennyit.


Amúgy meg: szerintem bárhova beteheted a cuccaid közé, nem valószínű, hogy átkutatják a holmijaitokat.

2012. aug. 13. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
18%
Ne cigizz-.-" Inkább azzal kéne foglalkoznod hogy hogyan teljesítesz az iskolában és nem a cigivel
2012. aug. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
21%
Nem vagyok anti-dohányos, én is dohányzok, de ettől még egy szánalmas kis takony p*csköszörű vagy...
2012. aug. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
63%
Jajj, annyira imádom ezeket... Ha itt valaki cigizik, akkor foglalkozzon mással, pl. tanulással. Ugyanez a szépség és divatban: kirak egy fiatal magáról egy képet, egyből "foglalkozz a tanulással". Menjetek már, titeket talán ennyi idősen csak a tanulás foglalkoztatott? Aki erre igennel felel, az szóljon a NASA-nak, hogy ha lesz Voyager-3 program, akkor lőjék ki őt is, és bújjon el a Tejútrendszer egy sötétebb zugában, vagy keressen fel egy fekete lyukat, ami örökre elnyelheti.
2012. aug. 14. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!