Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Egy zacskós dohányból kb hány...

Egy zacskós dohányból kb hány szál töltött cigi jön ki?

Figyelt kérdés

üdv! igazábol csak annyi hogy eddig sima bolti dobozos cigiket vettem.. de rossz hogy állandóan viszi a pénzt, ezért elgondolkoztam hogy átváltok töltött cigire.. és még nincs semmi kellékem hozzá, meg azthalottam hogy sokkal jobban megéri mert több szál is jön ki. meg szívtam is már töltöttet, az a tapasztalatom hogy nincs olyan íze mint a gyári dobozos ciginek, meg erősebb. én meg mondjuk eddig se szívtam erőset inkább közepes aminél meg álltam, 6mg,05mg,7mg -bond.

mi kéne hozzá és mi mennyibe kerülne/össz? és milyen dohányt tudtok ajánlani ?


2012. aug. 15. 11:15
 1/10 anonim ***** válasza:

Nagyon változó, a dohány típusától kezdve függ attól, hogy mennyire tömöd meg. Sodort cigiből persze több jön ki, ha hüvelyeset használsz, ott fontos annak a minősége is. Dohányból szerintem itthon a Drum a legjobb, a Tilbury a legelterjedtebb, és persze most már egy csomó "kommersz" gyár is ad külön, de azok nem épp a legjobbak.

Ha nem ódzkodsz tőle, az e-cigi is lehet megoldás.

2012. aug. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 homo ludensz ***** válasza:
Zacskótól függ rá is van írva hogy hány gramm és kb. hány szál jön ki belőle átlagos,nem túl kemény töltésnél. A gyári ízt én sem kaptam vissza pedig örültem hogy rátaláltam a márkára dohányban amit cigiben szívtam. Valószínüleg a gyár valamit machinál hogy vegyék a kész cigit mivel egyre drágább.
2012. aug. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
na hát igen.. van benne vlami.. amugy már megvan minden sikerült beszerezni, töltő. dohány meg 200 db-os cigipapír szűrővel. hát a dohánybol ahol voltam... nem ismertem a többségét, de volt camel az tünt a legkézenfekvőbbnek azt ismerem is :) meg most probálgattam is tölteni.. de elég szívhatattlan mivel nedves volt a dohány...meg nehéz megtölteni is így.. ezért most kiraktam egy keveset száradni, hátha jobb lesz. csak még annyit nemtudok hogy mennyit kell belerakni a töltőbe, hogy jó legyen,de szerintem inkább többet rakok, meg egyenletesen elosztani mert az eddiginél is amit csináltam cigit olyan volt hogy a szűrőig már nem is ment be szval hézag volt.. gondolom azért is mert nedvesebb volt.
2012. aug. 18. 11:31
 4/10 homo ludensz ***** válasza:
Én is megettem kezdő koromban a "nedvességet" de megsúgom hogy azért olyan nyirkos a dohány hogy tölteni lehessen.Megszárítod azután még kezelhetetlenebbé válik. év alatt mióta töltöm megtanultam sok fortélyát.Ha kéred, segítek természetesen.
2012. aug. 19. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Már egy jó ideje töltött cigarettát szívok, és erre a legalkalmasabbak az american blend dohányok. Camel semmiképpen nem jó választás főleg kezdőknek, az inkább sodrásra alkalmas pont a nedvessége miatt. Mostanában sárga vagy kék Primus dohányt szoktam venni, szerintem az íze és az állaga is az egyik legjobb ha töltésről van szó
2012. aug. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Nos én 1 hónapja tértem át töltött cigire, és baromi sokat spóroltam. Én 20grammos Szofi dohányt szoktam venni (nekem nagyon bejön, 20g=760Ft) ahhoz szintén szofi hüvelyt (200hüvely= 365Ft) és ugye be kell fektetni egy töltőre is, én 1050Ftért vettem, a neve Primus. A 20gr-os dohányból, kb 50-52 szálat tudok kihozni, és az faszán megvan töltve. Kiszámolva, így 1 db cigi kb. 340Ft-ra jön ki. Mégsem 750-800:/ Remélem segítettem, bár a kérdés már több mint 1 hónapos:)
2012. okt. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
bocsának *1 DOBOZ cigi:)
2012. okt. 1. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
jaa de köszönöm a válaszokat! már nagyon benne vagyok megy... :d beletanultam.. próbáltam már több féle dohányt is az aranycamaltol valahogy már hányingerem lesz egy idő után... de amugy most a goldengate nél vagyok silver nemrosz! és ja... sokkal jobba lehet sporolni : ) 1 hétig kitart nekem egy kis zacskónyi dohány... sima dobozos ciginél biztos elmenne 2000 ft minden héten
2012. okt. 3. 21:32
 9/10 anonim ***** válasza:
A Golden Gate Special Silver abszolút szívható dohány. Egy 40 grammos 930 Ft, én szénszűrős hüvelybe töltöm. Nem különbözik az íze a gyáritól.
2013. febr. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Szerintem ami még jó választás lehet dohányokból az a piros Primus ami cseresznyés vaníliás ízű. 930 körül van azthiszem és 2.5 dobozt ki lehet tölteni vele. Nedvessége aprítottsága tökéletes a töltéshez... Illata nagyon jó cseresznyés de mikor szívod inkább a vaniliát érzed jobban. szerintem az a legjobb. hozzá meg a Sophieane füstszűrős papírt ajánlanám vagy esetleg a füstszűrős primust.
2013. aug. 5. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!