Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » 13 éves vagyok elszívtam...

13 éves vagyok elszívtam 25-30 szál cigit. Többi lent (? )

Figyelt kérdés
Elszívtam 25-30 szálat. Tudom hogy furcsán hangzik de nem akartam de sajnos így jött. Ha most leállok elképzelhető hogy nem lesz tőle bajom?? A tüdőm is megtisztul ha rendszeresen sportolok?? Előre is köszönöm.
2012. aug. 13. 18:14
 1/7 anonim válasza:
Igen.
2012. aug. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És bajom sem lesz tőle ha most leállok?
2012. aug. 13. 18:18
 3/7 anonim ***** válasza:

ennyitől még nem lessz bajjod-.-"

inkább tanulj azhelyett h ilyenen járjon az eszed..

2012. aug. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igazad van 2. és köszönöm válaszod. Így elsz :)
2012. aug. 13. 18:20
 5/7 anonim ***** válasza:
:))
2012. aug. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem lesz semmi bajod. Ez olyan mintha még soha nem ittál volna, de egyszer csak leiszod magad. Kicsit szarul vagy, másnap megy tovább az élet.
2012. aug. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 szetrox ***** válasza:
bocsi nem áll jogomban hogy bármit is feltételezzek rólad hiszen nem ismerlek, de azért engedd meg hogy hangot adjak aggodalmamnak. 13 éves lány rendes/normális/ésszerű esetben SEM szív el 30 szál cigit. ha a barátaid nyomására csináltad akkor gondolkozz el azon hogy a barátaid mennyire akarnak neked jót, illetve hogy milyen társaságban vagy. 13 évesen 1 szál cigit szívtam el aztán 17ig egy szálat se. azt az egyet is saját önszántamból hogy megtudjam milyen. magadra halgass az a legfontosabb. na bocsi, amúgy meg semmi bajod nem elsz tőle. van aki már 30 éve naponta ennek a többszörösét szívja, na az a baj!
2012. aug. 14. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!