Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Herbalt SZÍVNI legális?

Herbalt SZÍVNI legális?

Figyelt kérdés
Biztosan hallottatok már a herbal tudatmódosító szerekről, ami valami virágnak a magja,és ezt kell lenyelni,de cigibe sodorva is szívható.Na most, este a híradóban azt hallottam, hogy ez még legális...Igen, bizonyára az, hiszen neten is lehet rendelni, úgy mint füstölő, 2000/g...Bár szerintem a rendelők 80%-a nem illatosítónak használja.Ha cigibe sodorjuk, pár hétig kimutatható a vérben...ha esetleg pozitív a vérteszt, és herbalt találnak benne, az börtönbüntetés?Vagy mit vonhat maga után?
2012. aug. 20. 11:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom a törvény azt nem határozza meg, hogy te egy legálisan beszerezhető anyaggal mit csinálsz. Tehát ha most te veszel herbalt, akkor onnantól azt csinálsz vele amit akarsz, főzhetsz belőle teát, el is szívhatod. Ha kábítószernek nyilvánítják, akkor onnantól semmit nem csinálhatsz vele, nem is termesztheted, ugyanúgy, mint a füvet, mert már a mag birtoklásáért is büntetnek.
2012. aug. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Azonban ha rendőrrel találkozol, és hasonlóak a tüneteid egy füves emberéhez, akkor valószínű bevitet, és becsukat, amíg a vérvétel ki nem mutatja, hogy füveztél-e, vagy nem. Ki fogja mutatni, hogy nem, de te addig az örsön vagy bezárva. Az örsön maximum 3 napot lehetsz, utána mindenképp ki kell, hogy engedjenek. Szóval ha egy köcsög rendőr meglát, lehet hogy bezár 3 napra. Ezekkel számolj!
2012. aug. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A magyar rendőrök szerinted észreveszik ha valaki be van szívva? Ugyanmár!
2012. aug. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem hiszem, hogy utcán csinálnám, nem vagyok annyira tróger. :)

Egyébként, csak Magyarországon van ez a "a füvesek nem emberek" jelige, máshol tök legálisan töltögetik fel a képeket az aznapi adagról...

2012. aug. 20. 21:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!