Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Melyik ez a cigi?

Melyik ez a cigi?

Figyelt kérdés

Keresek egy cigit de nem tudom a nevét.

Unokatestvérem mesélte hogy van egy cigi amiben patron van és ha elroppantod mentolos lesz a cigi.Említette a nevét de elfelejtettem és azóta nem találom sehol. C-vel kezdődött a neve.Mondta hogy eredetileg ez a Dunhill-nál volt és ez a cigi fajta nem rég vette ezt át.

Nem tudja valaki esetleg hogy melyik lehet ez?

(Kék dobozban volt)



2012. aug. 31. 20:48
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Dunhill switch, vagy Pall Mall click on
2012. aug. 31. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Már a Pall Mall is csinál ilyet, nemrég láttam a boltban. Pirosban láttam ilyet. (én is ilyen fajta cigit keresek, csak ezüst Pall Mallben)
2012. aug. 31. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
kérdezd meg az unokatesód
2012. aug. 31. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Dunhill Switch, van belőle kék is, de más színű is.

Pall Mall is csinál ilyet.


Eredetileg tudtommal a Kent kezdte el csinálni, csak ők Romániában.

2012. aug. 31. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Pall Mall és mintha még a Camelben láttam volna, de annyira nem nagy szám szerintem maximum elsőre
2012. aug. 31. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
pattintós dunhill:D
2012. aug. 31. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
A kérdező valószínűleg Camel Crush-ra gondolhat. (Nem tudom, milyen, mert én is csak hallottam róla, de ez kezdődik C-vel és ahogy rákerestem golyó van benne, ami mentolos. Remélem, segítettem! :D )
2012. szept. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
mentolos camel kékdobozos és nagyon jó zöld orbit rágó ize van eredetuleg azért hogy a végên ne legyen cigi szagu a szâd elnyomod az utolso slukkot es nem lesz budos a szád de nyomd el mielott ragyujtanál ugy finom hûs lesz. a pallmall sárga dobozos ugyan ugy pattintos es nem jo a marlboro se jó. ez az egy jo pattintos cigibõl. lehetne cseresznyésbõl is. ;D
2012. okt. 17. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Switch Kent, Romániában lehet kapni.
2013. máj. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!