Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Lehet partydohányosként nem...

Lehet partydohányosként nem rászokni a cigire? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Kb 1 éve néha rágyújtok haverokkal, egy buliban fél doboz is elfogy, szóval heti 1-2 alkalommal cigizek. Nagyon nem akarok rászokni, nagy az akaraterőm és az önfegyelmem, szerintem eddig ügyesen csinálom. Ha több nap egymás után rágyújtok, utánna addig nem, ameddig minden hiányérzetem elmúlik (1-2 hét). Most kezdődik a bulizós korszak legjava.. Ha odafigyelek sikerülni fog a rászokás elkerülése?

15f


2012. szept. 2. 17:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
inkább ne bagózz, mert bizony rá fogsz szokni te kiskirály. :D
2012. szept. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hogy neked hogy sikerül, azt nem tudom. Mi is pontosan így kezdtük, és ma már 15. éve szívom.
2012. szept. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

szerintem legtöbben igy kezdik, köztük én is...


1-es voltam.

2012. szept. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Mi az istenf@szaert kell bulihoz cigi?! Nelkule nem erzed jol magad a haverjaiddal?
2012. szept. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én egy jó beb*szós este elfüstölök akár 3 dobozzal is, másnap mégse hiányzik.
2012. szept. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Ha így csinálod 99%, hogy rászoksz. Nekem is minden barátom így kezdte aztan jött a megalkuvás, meg a bulin kívül is 1-1 szál majd szépen többségüknél a napi 1 doboz. 15 évesen meg amúgy is hova dohányoztok... ha nekik ez a menő, akkor nem biztos, hogy jó emberekkel barátkozol. Nem azt mondom, próbáld ki, de hogy ez egy buliban alap legyen szerintem gáz.
2012. szept. 3. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
47%
Ugyan így kezdtem. Bulikon 1-2 szál utána hétköznap néha néha utána gyakrabban és végül juniusra az lett a vége hogy napi 8-12 szál/nap de most suli miatt csak 2-3/nap ha rá is szoksz se nagy gáz csak ne szívj sokat.
2012. szept. 3. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Én is így kezdtem, sajnos nekem is ezt kell mondanom. És sok éves függőség lett a vége. Most szoktam le másodszor, és most fogtam fel, lelkileg soha nem fogok tudni leszokni igazán, mindig hiányozni fog és nem szabad azt hinnem, hogy már teljesen megszabadultam tőle, mert bármikor visszaeshetek.


15 éves vagy, most kezded a bulizást igazán, jó hogy eddig nem kaptál rá nagyon, de még ugyan hol vagy attól, ami még jön...

2012. szept. 5. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Lehet, nem tudom, hogy de én már 2 és fél éve így csinálom és nem vagyok rászokva..
2012. szept. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Mark Fifth válasza:
3 eve buliban cigizek, jo beszelgetos tarsasagban mondjuk szombaton eleg egy szal, buliban ketto... ne. vok fuggo
2014. márc. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!