Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ha cigizek, az érződik rajtam?

Ha cigizek, az érződik rajtam?

Figyelt kérdés
szégyen szemre a nyaraláson rászoktam a cigire,és napi 1-2 szálat minimum el kell szívnom..de viszont szüleimnek nem szóltam róla,mert mind2en erősen ellenzik és nem akarom h megérezzék.Az segít ha bekapok egy rágót és kezetmosok?vagy még így is érződik?16/L

2012. szept. 7. 14:15
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Ha ügyelsz arra, hogy minél kevesebb füst szálljon rád, ne járja át a ruhád stb, akkor 1 óra alatt 10000%, hogy kiszellőzik.
2012. szept. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Miért kell elszívnod. Most kellene leállnod, mert később lesz belőle 3-4, és egyre csak több. És akkor már az arcod, a bőröd, és mindened bagószagú lesz. Van pár rokonom, aki dohányzik, és pár év után már be fogja szícvni a bőröd, na meg akkor már nem 1-2-t, hanem 10-20-at fogsz szívni, így szerintem most állj le vele. Ha nyárig kibírtad nélküle, akkor most is ki kelle bírnod.

Szóval röviden, most még nem bűzlesz, de pár év múlva már igen!

2012. szept. 8. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Aki 18 alattinak cigit ad, azt én keményen büntetném, így lehetne csak megakadályozni, hogy annyian rászokjanak.
2012. szept. 8. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Nem tudom miért célja annak aki azt írja nem érződik. 20x is megmoshatja az ember dohányzás után a kezét akkor is érződik, a száján még másnap is érződik fogmosás ide vagy oda. Egy szülő, ha ezt nem érzi meg hát az elég szégyen rá nézve.
2012. szept. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Eleinte még talán el tudod palástolni a szagot, de pár év után már erős bagószagod lesz, akárhogy is próbálod takargatni.
2012. szept. 10. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
uncsitesóm is már vagy 4 éve cigizik és amikor megölelem nem szoktam érezni..:D
2012. szept. 10. 16:38
 17/19 anonim ***** válasza:
Akkor a szaglásoddal van baj. Van rokonom, őhozzá elég közel menni egy méterre, ha előtte pár perccel szívott el egy cigit, akkor érezni a cigiszagot körülötte.
2012. szept. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Majd ami slájmot meg a turhát felköhögsz és kicsulázol nem tudod eltüntetni.
2012. szept. 16. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Először is a kérdésre válaszolva: igen, érződik.

Nem tünteti el egy kézmosás, parfüm. Sőt, sokszor a spray, parfüm folytonos fújkálása+ a füst bűze olyan elegyet alkot, hogy lefordulsz az illetőtől.

Én sem érzem magamon, mégis tudom, hogy bűzlök. Az én orrom mér eltompult, fel sem tűnik, de egy nem dohányos fényévekről kiszúr. Ez később hátrány lehet álláskeresésnél is!!

Legtöbb párkapcsolatban gondot jelent ha az egyik fél dohányzik. Példa hozzá: Erős dohányosként vasárnap délelőtt ágyban fetrengés helyett a kedvessel, kimész és elszívsz egy cigit. Utána mosakszol, illatosítasz, visszabújsz hozzá és ő arrébb húzódik!

És akkor még nem beszéltem az áráról, egészségügyi következményeiről, amit nem is olyan sokára érezni fogsz. Mert nem állsz meg 2 szállnál, duplázódni fog a mennyiség míg legalább fél dobozig el nem jutsz. Reggelente orrdugulás, slejm a torokban, köpködés a fürdőben. Igazi kamasz álom....

Mos tedd le!!! 2 szál semmi. Amikor érzed a késztetést kösd le a figyelmed, foglald el magad!

Mindenki 2 szállal kezdi....

24N (mára 1 doboz)

2012. szept. 18. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!