Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Nagy baj lehet belőle?

Nagy baj lehet belőle?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 1 hete kezdtem el a cigizést naponta, 2 naponta 2-3 szálat szívok. A baráti társaságom miatt gyújtottam rá és ma megvettem életem első doboz cigijét amiből még hála Istennek csak 1 szál fogyott el. Még nem nagyon köhögök tőle. Szerintetek mi lehet ebből a jövőre nézve? 16 éves fiú vagyok. Előre is köszönöm a válaszokat.

2012. szept. 17. 19:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
60%
Milyen cigit vettél?? Milyen volt az elsö?? Hol cigizel?
2012. szept. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
kék Camel és suli után ha hazamegyek
2012. szept. 17. 19:28
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

A baráti társaságod miatt ne kezdj el cigizni.. hidd el nekem. én is azt tettem és eléggé megszívtam..nem kell itt hú de nagy dologra gondolni...csak 6 hónapig beteg voltam(december előtt megfáztam.. köhögés, láz stb..) a lázból meg ilyesmiből kigyógyultam.. de a köhögés 6 hónapig megmaradt úgy, hogy nem is sokat cigiztem csak néha...

Szóval én június óta ne cigizek.. és sokkal jobb.. levegővételnél meg még a tüdőkapacitásom is kisebb lett.. szóval nem tudom mért...Úgy egy évig cigiztem.. 16/L(még 99 nap és annyi leszek..:D:D)

2012. szept. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 gromo ***** válasza:
100%
Most tedd le. Egyszer s mindenkorra.
2012. szept. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Egy cipőben járunk, bár én már megbántam hogy elkezdtem dohányozni én inkább azt ajánlanám hogy most rakd le míg nem vagy hozzá szokva.
2012. szept. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 poiu ***** válasza:
100%
Annyi bajod lehet, hogy függővé válsz, rengeteg pénzt költhetsz és kijárhatsz cigizni az utcára. Mondd a haveroknak, vettél egy csomag cigit, elszívtad, de úgy döntöttél, hogy leszoksz.
2012. szept. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, miért kellene neked is szívnod, ha a barátaid cigiznek. Mikor együtt vagyok az enyémekkel, ők rágyújtanak, én nem, mégsincs belőle semmi "bajom". :)
2012. szept. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
80%

Csupán jószándékból írom: Addig tedd le, amíg nem késő!



Egy dohányzó nő

2012. szept. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

hallod 2 éve szívom a füstöt és napi egy doboz is elmegy..

na aggódj nem lesz bajod. nekem sincs eddig. 18 vagyok

2012. okt. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Utolsó, te tényleg ennyire tájékozatlan és ostoba vagy? A testedben lerakódott méreganyagok nem 2 év után, hanem sokkal később okoznak problémákat...
2012. okt. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!