Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lehetséges ha ennyire "különc"...

Lehetséges ha ennyire "különc" akkor egyszer még nagy művész vagy nagy ember lesz belőle aki beírja magát a történelembe? (légyszi olvasd el! Fontos! )

Figyelt kérdés

Szóval bocsi ezt a kérdést lehet hogy nem is ebbe a kategóriába kellett volna írni.Egy 18 éves lány története aminek van valóságalapja.Még csak 18 éves.De nektek az eddigi élete alapján mi a véleményetek? Mert sok a végén nagy ember élete így kezdődött.

Szóval ő már kiskora óta elég különc,soha nem találta meg azokkal az emberekkel a közös hangot,akikkel az élet összesodorta.Már az oviban sem szeretett igazán ott lenni,az általános iskolát nem szerette főleg az osztálytársai miatt,egy elitgimiben tanult tovább ott azért talált barátokat,de a többiekkel nagyrészt ott sem talált közös hangot.Ebből mindenki arra asszociált hogy nagyon zárkózott pedig valójában nem is csak meg kell találnia hozzá a megfelelő embereket,ám közösségben nem sokat mutat meg magából.

Már kiskora óta vonzzák a művészetek (festett,rajzolt,de most rendszeresen ír verseket de régebben írt regényt,novellát,mondát,vonzza a zene is).De a versek felé vonzódik a legerősebben már nagyon régóta ír ovis kora óta megfogalmazza a gondolatait.A verseit bárkinek megmutatja (legyen az laikus vagy éppen már költő vagy hozzáértő) tehetségesnak tartja,valaki már verseskötet kiadására bíztatja.

Személyiségét tekintve elég össztett ember úgymond:próbálta legyőzni ezt a különséget olyan emberekkel találkozva akik igazából nem illettek hozzá próbált megváltozni hogy megfeleljen a környezetének de egyszerűen nem tudott.Próbált felhagyni az írással de akkor majdnem megőrült mert elveszítette volna a saját egyéniségét.Nagyon érzékeny,tiszta szívű,becsületes,fejlett az igazságérzete nagyon,ám minden akadályt legyőz,nagy erős személyiség,határozott,akaratereje óriási,két lábbal áll a földön,intelligens,bátor és okos jól tanul.

Hiába ír,mégis az orvosi pálya vonzza,imádja a kémiát és a biológiát.

Kifelé előfordul hogy egy rideg,érzéketlen embert mutat és fiús hobbija is van,motorozik.

A fő probléma,amivel nem bír megbirkózni a zárkózottság,úgy érzi senkinek sem kell pedig próbál közeledni az emberek felé.De inkább olyan érzése van hogy az emberek inkább tisztelik és tartják vele a távolságot.

Mi erről a véleményetek? légyszi csak normális válaszokat!


2012. ápr. 30. 13:15
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
És még valami:soha nem iszik és bulizik,és a barátaiért ölni tudna és velük ugyanúgy viselkedik vicces humoros csak éppen rendkívül őszinte.
2012. ápr. 30. 13:16
 2/12 A kérdező kommentje:
És amit írtam az nagyon látszik rajta közösségben csak ül legalábbis az osztályban.A tulajdonságai nagyon tisztán igazak rá,minden helyzetben.
2012. ápr. 30. 13:20
 3/12 A kérdező kommentje:
és eddig egyszer volt szerelmes de viszonzatlan volt ő viszont művész létére majdnem belehalt de aztán túlépett rajt mert erős személyiség aki nem menekül el a kudarcok építik újra és arra nem vitte volna a lélek hogy öngyilkos legyen.
2012. ápr. 30. 13:23
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
A véleményem az, hogy tök átlagos, csak ő hiszi magáról hogy különleges, és ha ezen múlna, hogy később valakiből híres ember lesz-e, akkor a gimisek fele azzá válna. Másrészt attól, hogy valaki ír, még ne nevezze magát művésznek....
2012. ápr. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
teszem azt ő ilyenekre nem gondol a környezete látja mindezt...külsőre nagyon szerénynek tűnik,visszafogott,nem nagyképű.és nem nevezi magát művésznek csak véletlenül írtam bocsi...mert nem én vagyok egyébként az illető,szerencsére.
2012. ápr. 30. 13:38
 6/12 A kérdező kommentje:

és szerintem nem átlagos tulajdonságok ezek a mai fiatalok körében mert ezeket más is megállapította róla.nagyon egyenes ember,mindig tarta a szavát tehát kiszámítható.

tehát azért én átlagosnak nem nevezném...a kérdést meg csak úgy írtam.lehet hogy senki sem lesz belőle.

2012. ápr. 30. 13:39
 7/12 anonim ***** válasza:
Mennyire kifejező a testbeszéde?
2012. ápr. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
második válaszoló ezt konkrétan mire érted?
2012. ápr. 30. 14:05
 9/12 anonim ***** válasza:

Hát arra, hogy ha ennyire különc, akkor nem itt GYK-n kérdezgetné a hülyeségeit. Ahogy írták: ennek a korosztálynak a 90%-a ugyanezt hiszi magáról. Én is közte voltam, nem a nagyvilágba beszélek. Aztán az ember kinövi.

Bár, nekem eszembe sem jutott volna önmagam fényezni E/3-ban anonim módon sem. De bocs, te "bátor" vagy többek közt.

Tudom, tudom, nem magadról írtad, de ennyit is ért a sztori:)

2012. ápr. 30. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
62%

leestem a székről miközben ezt olvastam.


"Nagyon érzékeny,tiszta szívű,becsületes,fejlett az igazságérzete nagyon,ám minden akadályt legyőz,nagy erős személyiség,határozott,akaratereje óriási,két lábbal áll a földön,intelligens,bátor és okos jól tanul. "


van önkritikád !.


"elitgimiben tanult tovább"


Fazekas Mihály ? a többi már nem az, egyébként a gimivel kitörőlheted a fenekedet inkább szakközépbe kellett volna szakmát tanulni.


"Szóval ő már kiskora óta elég különc,soha nem találta meg azokkal az emberekkel a közös hangot,akikkel az élet összesodorta"


Nincsen jó kummunikáció érzéke.


"A verseit bárkinek megmutatja (legyen az laikus vagy éppen már költő vagy hozzáértő) tehetségesnak tartja,valaki már verseskötet kiadására bíztatja."


Ok. a versírók mindenkit bíztatnak hogy írjanak verseket, mert őkis ebből élnek és kell az utánpótlás. De, nyertél díjakat ? Tanulmányi versenyeken ? Helyezésk ? Verses versenyeken ?


Kb minden diák ilyen, bár akikből lett valami azok nem voltak elszállva maguktól ennyire, hogy kb b+ mekkora ász vagyok.


ez itt egy másik ilyen tehetséges diák, látod hogy jól értékelte önnmagát http://www.youtube.com/watch?v=3PaRUgDWv2g

2012. máj. 1. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!