Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogyan tudnám abbahagyni?

Hogyan tudnám abbahagyni?

Figyelt kérdés
le szeretném tenni a cigit nemsoká 18 leszek 12 éves korom óta cigizek napi 1 doboz már mindent megpróbáltam volt hogy egy napig bírtam de tiszta idegbeteg lettem odaszóltam a tanároknak is és nem birtam rágyujtottam mindenki cigizik a környezetembe persze nem a lakásba de ez igy nagyon rosz de már az 1 doboz is kevés én már ezt nem bírom drága is és büdös is de nem tudom letenni a nikotin rágó sem ér semmit sem

2012. szept. 18. 23:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ami keresel, azt akartnak hívják. De B tervnek jó az elektromos cigi is.
2012. szept. 18. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Az is jó ha fokozatosan egyre kevesebbet tolsz,az E-cigin kívűl az is jó ha át állsz a vízipipára,csak az neccesebb
2012. szept. 18. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
kérj orvosi segítséget, néz körül a neten hogy miyen programban tudnál részt venni, kérj tanácsot, olvass utána. megéri valamilyen terápiás csoporthoz csatlakozni csak figyelj rá hogy ne valami kókler tréningjébe kerülj. aztán vannak mindenféle modern relaxációs módszerek is amik segíthetnek ilyen például az autogén tréning. ezt nagyon ajánlom, nagyon jó de itt is figyelni kell hogy nehogy kókler kamu pszichológushoz kerülj. :)
2012. szept. 19. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
OlvaSD EL Allen Carr könyvét, azzal le kell tudnod tenni
2012. szept. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!