Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Cigaretta papír és hozzá...

Truman Zoltán kérdése:

Cigaretta papír és hozzá gyógynövény, mennyire káros?

Figyelt kérdés
A cigaretta papír az mennyire káros? Olvastam ezt a gyógynövény cigit, de láttam, hogy tartalmaz káros anyagokat is. Arra gondoltam, hogy vennék cigi papírt és hozzá külön szárított gyógynövényeket és úgy sodornám. Az ízt leszámítva, arra lennék kíváncsi, hogy így is káros? Vagy esetleg mibe lehetne sodorni, hogy ne legyen káros, de a cigaretta élvezet megmaradjon? (mert gondolom, ha szárított gyógynövényeket szívok, az csak nem káros).

2012. szept. 24. 16:22
 1/4 anonim ***** válasza:

jó kérdés.. ez engem is érdekelne.

de a gyógyszertári gyógynövényes cigi nem gáz szerintem....


az e cigi se jobb abban nem tudni mi van


talán még egy cigarettaszipkával javithatsz a dolgon a szürő mellé.

2012. szept. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Phoney ***** válasza:
Az egészben a kátrány a legkárosabb, azt meg nem tudod kisakkozni a képletből, úgyhogy nagyon nem érdemes ezen merengened. Amíg füstöl, addig káros marad. A többi tényező aránylag keveset változtat a helyzeten.
2012. szept. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A papírból származó égéstermék minden esetben rákkeltő lehet.
2012. szept. 25. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Egészséges füst nincs!

A papír,illetve a többi anyag égésével kátrány keletkezik,ami a legkárosabb az egészben.

A kérdésre válaszolva káros,mindössze nikotin nincs benne,de bárminemű rák kialakulhat.

2012. szept. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!