Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ízesített dohány erőssége,...

Ízesített dohány erőssége, cigitekeréssel kapcsolatos kérdéseim?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


A minap vettem egy cherrys dohányt, hogy magam tekerjem majd. A gondom az, hogy nekem ez enyhén erős, a finomabb dohányt szeretem illetve a cherry-t sem érzem ki teljesen belőle.

A tekerés vékony papíros és szűrős féle.


A kérdésem igazán az volna, ha megpróbálnék egy másmilyen szűrőt ami nagyobb, mint a slim akkor más íz jönne elő, illetve az erőssége is csökkenne?


A második kérdés, hogy ugyan ez a dohány pipába töltve, hogyan viselkedik. Itt ízre és erősségre gondolok.


Köszönöm a válaszokat, ha lesz. : )


2012. szept. 27. 15:55
 1/2 anonim ***** válasza:

Szűrővel nem érzed annyira az ízét.

A márka sem mindegy, az olcsóbb dohányok gyengébbek, úgy értem ízetlenebbek is. A vaniliás íz kicsit jobban jön, ha szereted. Szóval a cigi nem hasonlít a szivarra, vagy a pipára, olyan intenzív ízeket soha nem fogsz érezni.

A pipa és a cigaretta dohány nagyon más, jobban jársz, ha nem kevered.

Van már kb 25 éve amikor pipáztam, ki is próbáltam amit írsz, de már csak arra emlékszem hogy durva volt.

2012. szept. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én nem egy barátságot köszönhetek a cherrys cigidohányomnak.(Az illat, és az ínyencség ténye sokakat a közelembe csalt) Illata, íze pazar, de még light hüvelyben is erős önmagában.A Primusról beszélek.Erős közép kategória. Nekem a light dohánnyal fele-fele arányban, (light kék dobozos) szűrővel jött be. Pipáról nem tudok nyilatkozni, mert azt nem kultiválom.De mint eladó, a Tilbury megy a legjobban.
2012. okt. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!