Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Dohányzásról leszokáshoz...

Dohányzásról leszokáshoz feszültségoldó. Tudtok ilyet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Többször hagytam már abba a dohányzást hosszabb-rövidebb időre, viszont az első 1 hónapban (főleg a 2-3. hét környékén) totál idegbeteg voltam mindig. Már én is alig bírtam magam elviselni, nem hogy a környezetem.

Tudtok ajánlani bármiféle feszültségoldót, kedélyjavítót, ami segít átlendülni ezen az időszakon?

Nyugtatót semmiképp sem szeretnék feliratni a háziorvossal.



2012. okt. 3. 09:09
 1/6 Ilyent ***** válasza:

Nyalóka

De komolyan mert helyettesíti az orális ingert. És így olyan minta cigiznél. Mert igazából csak a mozdulat hiányzik.

2012. okt. 3. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem a zene segített.Én 3 hónapig bírtam letenni a cigit,ez volt az első próbálkozásom.Az első hét nagyon nehéz volt,de a többi nap mind ugyanolyan.Most egy darabig nem próbálkozok leszokással.És igazság szerint nem is akarok leszokni,enegm ne baßtasson ezzel senki baßßameg.Neked viszont sok sikert!
2012. okt. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi :)


Nyalóka kilőve - amúgy is hízok ilyenkor :S Napi 4-5 nyalókával annyi lenne nekem, így is diétát tervezek.

Zene nem rossz ötlet, de sajna nem mindig igazán kivitelezhető.


Tavaly abbahagytam én is a cigit, 3,5 hónapra, aztán újra rágyújtottam. Hozzáteszem, a férjem végig cigizett mellettem (most ő is le akarja tenni végre).

Én is szeretek cigizni, de rohadt drága. Nem várom meg, amíg 800 Ft lesz, (napi 1 doboz elmegy), úgyhogy muszáj lesz letenni.

2012. okt. 3. 13:15
 4/6 anonim ***** válasza:
Én az első pár napban tapaszt használtam,majd elkezdtem sportolni,ez mindig megnyugtatott.
2012. okt. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerezz be egy neocubeot, pár ördöglakatot, stb... vagy egy ecigit, nem muszáj aktívnak lennie, elég, ha a szádban lóg és "szívsz" bele pár slukkot :)
2012. okt. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát,ezen csak az segít akkor,hogyha van valami,amiért letennéd a cigit és megéri azért abbahagyni,mert az motiváció.Nekem még az is segített,hogy belegondoltam,hogyha nem költök el napi 600 forintot cigire,akkor mennyi pénzem marad és vehetek magamnak mást is.Onnantól kezdve egy csomót jártam boltokban,meg plázákban és tök jó érzés volt,hogy ha megtetszik valami,azt meg tudom venni és nem kell félnem,hogy jaj,nem marad cigire.A másik,ami jó a leszokásban,hogy nincs többet az a stressz,hogy mi lesz,ha nem tudsz rágyújtani.Ezek miatt szerintem megéri letenni.
2012. okt. 4. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!