Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Lehet hogy "hajlamom" van a...

Lehet hogy "hajlamom" van a dohányzásra? 14/l

Figyelt kérdés
Egy buliban szívtam el 3-4 szálat (pink LD-t)kb 2 hete és azóta késztetést érzek a cigire. Egyáltalán nem akarok rászokni meg se fordult a fejemben, hogy vegyek egy dobozzal!! Szüleim nem dohányoznak, DE nagyszüleim igen. SŐT az egyik nagymamámat tüdőrákban halt meg, tehát így gondolom ha bagóznék nálam is esélyes lenne hogy kialakuljon majd egyszer... Szerintetek van ilyen, hogy valaki hajlamos és kevésbé hajlamos a cigizésre? (remélem ljött hogy mire gondolok)

2012. okt. 6. 12:58
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem ez hülyeség.
2012. okt. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A lényeg, hogy NE próbáld ki újra, mert akkor valóban rá fogsz szokni. Még buliban se. Sokan így kezdik: buliban pár szál a pia mellé, aztán szép lassan (vagy inkább gyorsan) a hétköznapok részévé válik a cigi.

Ha nem nyúlsz újra cigihez, rövid időn belül el fog múlni a késztetés. Ha viszont megint elszívsz pár szálat, jó eséllyel rászoksz.

2012. okt. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Olyan lehet hogy a szervezeted gyenge, így hamarabb rászokik a méregre.
2012. okt. 7. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
legelső ciginél én is így voltam.. de én 1 szál után is éreztem utána 2-3 napon keresztül hogy jó lenne... ilyenkor nem szabad elszívni 1et se, mert tuti rászoksz :S
2012. okt. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
HAjlam nincs.
2012. dec. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!