Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Létezik olyan, hogy valaki ne...

Létezik olyan, hogy valaki ne tudjon rászokni a dohányzásra?

Figyelt kérdés
2012. szept. 16. 13:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki undorodik tőle, nem hinném, hogy rá tudna szokni.
2012. szept. 16. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
igen, létezik. Sokan vannak akik a szagát sem bírják, így sosem fognak rászokni.
2012. szept. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Létezik. Én sosem szoktam rá, alkalmi dohányos vagyok. Ez általában hihetetlen azoknak, akik napi 1-1.5 dobozt szívnak 20-30 éve, de ez is olyan mint a pia. Ha minden nap megiszol fél liter töményet, akkor rászoksz, ha alkalmilag hétvégenként bedobsz egy sört a haverokkal, akkor nem.
2012. szept. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én cigiztem, de sosem szoktam rá.

Gimiben kezdtem társasági dohányosként, suliban, buliban mindenki szívta, szívtam én is, de pl. szünetben nem kellett, nyáron is csak ha találkoztam valaki dohányossal elszívtunk egyet, vagy este söröztünk.

Egyetemen hétközben nem cigiztem csak hétvégéken, amikor a cigis barátokkal voltam otthon.

Az akkori barátom cigizett, vele többet szívtam, de ha nem találkoztunk amiatt nem mentem ki a lakásból, hogy rágyújtsak. Amikor fél évig nem szívta én sem cigiztem vele együtt, ő utána visszaszokott, ekkor néha szívtam én is.

Mostani párom nem dohányzik, nem is szereti, már kb. fél-1 éve sem szívtam egy szálat sem, nem is hiányzik. Mondjuk azelőtt nem is tudom, mikor volt az utolsó, barátnőm néha megkínált 1 mentolossal, azt elfogadtam, de olyan, hogy reggel cigizhetnékkel keljek, vagy mint a munkatársam, alig várjam, hogy elszabadulhassak cigizni, sosem volt.

2012. szept. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
az egyik tanárom mesélte, hogy fiatalabb korában direkt rá akart szokni a dohányzásra, minden alkalommal próbált rágyújtani, amikor lehetséges volt, de valamiért nem tudott rászokni, azóta sem cigizik sosem.. én viszont pont hogy nem akartam rászokni, mégis sikerült
2012. szept. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Itt vagyok élő példa. Ha valaki megkínál cigivel, szívesen elfogadom, ha bulizunk is veszek, de amúgy simán elvagyok hónapokig is cigi nélkül, és abszolút nem hiányzik. Ez nekem olyan, mint a csoki vagy ilyesmi, szóval jó ha van, ha meg nincs, az sem baj.
2012. szept. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
szívj belöle jó sokat akkor egyre jobb lesz, tök jó cigizni
2012. okt. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
én féléve vagyok alkalmi dohányos :) néha jól esik, de sokszor hetek kimaradnak. Egyszerűen nem szeretnék függő lenni, szerintem ez akarattól függ sokszor.
2013. márc. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!