Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mitől lehet, hogy a töltött...

Mitől lehet, hogy a töltött cigim alja mindig "levegős" lesz?

Figyelt kérdés
Töltővel csinálom a cigit, és a szűrő felőli végébe mindig alig megy egy kis dohány, pedig próbálom jól megtölteni, tuszkolom is rendesen, de mindig levegős lesz. Miért? A töltő rossz, vagy én vagyok a béna?

2012. okt. 8. 20:29
 1/5 anonim ***** válasza:
próbáld a füstszűrős rész az asztalhoz ütögetni hogy lemenjen a dohány
2012. okt. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Zsizsik666 ***** válasza:
Egyenletesen oszlasd el a dohányt benne. Nem kell azt egy óráig nyomni, csak arra ügyelj, hogy mindenhova jusson. Próbálj ki másféle töltőt, nekem az ilyen nagy bazikkal lett levegős, amit nehezebben lehet huzigálni.
2012. okt. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nyomd bele a dohányt ceruzával.
2012. okt. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Olyan hüvelyt vegyél, amibe van szénszűrő is. Annak nagyobb a szűrő része, és könnyebben megy le a dohány az aljáig. Ajánlom a kék szofi hüvelyt.
2012. okt. 15. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyrészt a töltőd is szar lehet ,másrészt rosszul töltesz.Tényleg az van hogy annak a dohánynak egyenletesen kell lennie a töltődbe.Ott van hozzá az a kis tömőke amit kaptál hozzá.Hasznos segítség!
2012. nov. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!