Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ajánlották hogy úgy szokjak...

Ajánlották hogy úgy szokjak le hogy egyre gyengébb cigit szívok. Ez jó? Valami tapasztalat esetleg?

Figyelt kérdés
2009. aug. 6. 22:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez nem vált be mert gyengébből több kellett mindig... aztán már nemhogy leszoktam hanem napi másfél dobozzal szívtam. Előtte csak fél doboz volt.
2009. aug. 6. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sem sikerült úgy.

Vettem dohányt,papírt és az annyira rossz volt,hogy alig bírtam elszívni.Egyre kevesebbet szívtam belőle és egy nap arra eszméltem,h nem is kell.Ez az idő kb. 2 hónap volt.Előtte a rendes cigiből másfél-két dobozzal szívtam.A dohányból már első nap csak 10-15 szálat és fokozatosan magától ment le az adag.

2009. aug. 6. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
83%
Tubákkal szokj le.
2009. aug. 6. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Én is egyre gyengébb cigit szívtam,de a végén már több,mint két dobozzal.

Nekem úgy sikerült leszoknom,hogy először lelkileg készültem fel.Beprogramoztam magam,hogy egy kitűzött időpontig dohányzom csak.Ez kb másfél,két hónap volt.Ezalatt úgy füstöltem,ahogy csak bírtam.Az időpont végéig szinte láncdohányosként szívtam,szinte besokaltam.Közben hajtogattam magamban a hátrányokat.Köhögés,rossz szájszag,anyagi oldala,fulladás stb.Ahogy eljött a kitűzött idő,nem gyújtottam rá többet,ennek vagy 8 éve.Az első két hét volt a legrosszabb,aztán fokozatosan könnyebb lett.

Soha többé nem akarok dohányozni.

2009. aug. 7. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat =) Mindenképpen megfogom próbálni valahogy. Bocsi h még egyet kérdezek de mi is az a tubák?
2009. aug. 7. 12:38
 6/16 anonim válasza:
90%
Csak úgy tudsz leszokni,hogy amikor elervezted,hogy többet nem cigizel,be is tartod.Egy szálat sem szabad!Egy kis akarat erő kell,és meglátod menni fog.Nekem bejött.
2009. aug. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
82%
a tubák őrölt szárított, ízesített dohány, amit orron át felszívnak. Tisztító hatása van.
2009. aug. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ
2009. aug. 8. 12:42
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Én akaraterővel szoktam le.

5 év cigi után nem akartam szívni és letettem, pedig majdnem megvolt a napi 1 doboz. :S

1 éve szoktam le. :)

2009. aug. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Édesanyám szegény is próbált így leszokni.Februárban temettük,tüdőrákban halt meg...
2009. aug. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!