Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Napi 1 száll cigitől lehet bajom?

Napi 1 száll cigitől lehet bajom?

Figyelt kérdés
2012. okt. 16. 16:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Napi egy száltól nem, de kár elkezdeni.

De ha száll, akkor egyáltalán nem.

2012. okt. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem a napi 1 száltól lesz, hanem attól hogy az róvid időn belül nem napi 1 szál lesz.

Ha egy szálat szivsz akkor te nem vagy dohányos, holnap ha a kezedbe kerül törd ketté és ints neki búcsút végleg.

2012. okt. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 tetris ***** válasza:

Véleményem szerint napi egy szál cigi pontosan egy szállal több, mint ami kellene.

Addig állj le vele, amíg még tudsz. Később, ha már nem lesz elég napi egy, sokkal nehezebben tudsz majd megszabadulni a dohányzástól. Inkább el se kezdd. Eggyel se.

2012. okt. 16. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Már több mint 2 éve napi 1 száll cigit szívok.De most terhes vagyok.
2012. okt. 16. 19:28
 5/11 anonim válasza:

Terhesen, és cigi?! Miért nem lövöd be magad napi egy adaggal mellé?!

Legalább annyi eszed lehetne, hogy nem mérgezed magad még egy szál cigivel sem, ha gyereket vársz... Van elég környezeti mérgezés, ne tetézd.

2012. okt. 17. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
48%

Sokan mondják hogy nem. De ha rendszeresen napi egy az már nem jó.

Én azt javaslom, a dohányzást mellőzzük!

Aki dohányzik a következőkre számíthat!

- „Táskák” a szem alatt

- Pikkelysömör

- Ápolatlan és sárga fogak

- Korai öregedés és ráncok

-Sárga színű ujjak

- Vékonyabb haj

- Hegesedés

- Fogbetegségek

- A természetes ragyogás elvesztése

- Bőrrák

-Megereszkedett bőrredők

- Petyhüdt has

-Szürkehályog

[.....]

2012. okt. 18. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Én is sokáig napi 1-2 szálat szívtam,egyszerűen ennyi esett jól,addig,amíg terhes nem lettem a kislányommal,azóta egyet se,mert szopik,most 5 hónapos..
2012. okt. 18. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy napi egy száltól NEKED nem lesz bajod, de a BABÁDNAK LESZ! Jelen helyzetben pedig rá kell vigyáznod elsősorban. Nagyon elszomorít, hogy így tetted fel a kérdést, és nem úgy, hogy Terhes vagyok, és napi egy szál cigi árt a babámnak?

Fejlődési rendellenesség, és nikotinfüggőség alakul ki nála. Sokkal ingerlékenyebb és érzékenyebb baba lesz. Később sokkal nagyobb valószínűséggel lesz dohányos, ill. egyéb szenvedélybeteg.

Kockázatokról és mellékhatásokról kérdezze meg kezelőorvosát, gyógyszerészét!

2012. okt. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Cöhh... válasza:
Most komolyan! Napi 1 szál? Még ha 5 lenne vagy egy doboz... De 1 nyomi kis szál... Lol... Szerintem annyitól még nem lesz bajod, feltéve ha abbahagyod megmarad ez a vicces mennyiség... Bár még jóindulattal sem mondanálak dohányosnak. Ha terhes vagy, akkor viszont az is sok, mert neked nem, a magzatnak viszont annál inkább lehet baja. Meg amúgy is! Egy várandós nő ne bagózzon!
2012. okt. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Cöhh... válasza:
abbahagyod ÉS megmarad (bocsi, kihagytam a szót :D )
2012. okt. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!