Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Jó érv az a dohányzás mellett,...

Jó érv az a dohányzás mellett, hogy a kipufogógáz is egészségtelen?

Figyelt kérdés

Előre mondom, senkit nem akarok leszoktatni vagy lebeszélni a cigarettáról, csak erről az egy érvről van szó. Sokszor látom ezt az érvelést, de számomra nem elfogadható.

Képzeljük el, hogy húsz kört kell futnunk a ház körül. Elfogadható lenne, ha valaki azt mondaná, hogy akkor inkább öttel többet kell, mert így is-úgy is elfáradunk?



2012. okt. 16. 19:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez nem jó érv. Magam ellen beszélek, mert én is szívtam több mint 20 évig napi 2 dobozzal. Ilyen ökörséget sosem találtam volna ki magamtól. Persze káros a kipufogógáz, de nem a cigaretta mellett kell ilyen érv.
2012. okt. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Attól, hogy a kipufogógáz egészségtelen, nem kell megtoldani plusz egy adag füsttel. Én is dohányzok, de minden hónapban belefogok a leszokásba. Eddig sajnos nem sikerült, de már meglehetősen nagy teher számomra. :(
2012. okt. 17. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem.

Közlekedni muszáj, cigizni nem.

Azért mert más is egészségtelen, az még nem érv a cigi mellett.

Ezzel csak azt akarják kifejezni, hogy aki nem cigizik, az is egy csomó káros anyagot belélegez. Ez így is van, de minek rátenni még egy-két lapáttal cigaretta formájában.


Egy (régóta) leszokófélben levő dohányos, aki néha napokig nem cigizik, majd folytatja, ahol abbahagyta :)

2013. máj. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!