Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » SOS! Első cigimentes napom...

SOS! Első cigimentes napom (Allen Carr könyve után) : Nekem miért ilyen borzalmas? Segítség!

Figyelt kérdés

Ma,már írtam 8 hasonló kérdéshez nem sok sikerrel.:(

Tehát azokhoz szól a kérdésem,akik ismerik a módszert!

Valamit nem jól csinálhattam.

Mondhatni 1 nap alatt olvastam el az egészet.(~20oldalt 1hónapja többit tegnap)

Tegnap este nyomtam el az "utolsó cigimet" és pozitív a hozzáállásom az egészhez de emelett reggel óta rengeteget sírok...Ennyire normális ha motoszkál a kisördög,vagy ennek Allen módszerrel nem így kéne történnie?

Csináljam újra nem gyorstalpalóként? Vagy tűrjem/bírjam ki ezt?

Köszi!



2012. okt. 17. 17:16
 1/10 anonim ***** válasza:
49%

Tűrj. Ne egy nyamvadt könyv miatt tedd le, hanem azért, hogy ne halj meg 10 év után tüdőrákban.

Döntsd el (ez megvolt) és tedd le.

2012. okt. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Ja igen,köszi bár nem tudhattad,azt kihagytam a beszámolómból,hogy több mint 10 évet dohányoztam eddig intenzíven.

Letenni még sose akartam. Lehet ezért nem működne olyan könnyen,mint azoknak akiknek az 1000 próbálkozásból végre van 1 ami jó?

2012. okt. 17. 17:31
 3/10 anonim ***** válasza:

Jajjj ne keress kifogást... Nyilván nehéz lesz. De ha ezt tukmálod magadra állandóan hamar fel fogod adni.

Az elején lendülj át...

Ismerősöm is több tíz évet dohányzott. Egy nap elővette a szokásos egész dobozt, kibontotta, vette volna az első szálat. Nézte, nézte. Összegyűrte a dobozzal: Kell ez nekem?! Kidobta. Azóta nem gyújtott rá. Ennek már 5 éve.

Azt mondta, most már oda jutott, hogy zavarja a dohányfüst...

2012. okt. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Allen Carr könyvét olvastad már? Mert ha nem,akkor ne haragudj,de nem tudhatod,hogy mi a problémám, illetve mi nem sikerült.

Én ebben a módszerben hiszek,evvel fogok majd leszokni,csak nem vagyok benne biztos,hogy most összejött úgy,ahogy azt kell.

2012. okt. 17. 17:47
 5/10 A kérdező kommentje:

Mért nem segít Senki!?:,(

Részlet a könyvből:

"f. „Nyomorultul és ingerültnek érzem magamat.” Ez csak akkor

lehetséges, ha Ön nem követte az utasításaimat. Gondolkodjon el rajta,

hogy hol akadt meg."

Azt csinálom de nem tudom mi lehet a bibi...:( Bibi az van,de rágyújtani is félek...

Nemtudom...

2012. okt. 17. 18:32
 6/10 anonim ***** válasza:
66%
Nem kellett volna ilyen gyorsan elolvasni,hanem lassabban.Ha nem elég erős az elhatározás,akkor itt szúrtad el.Amúgy én is pont így csesztem el a leszokást.Tehát csapó 2.A piszkálódó balfaßokra meg ne hallgass.Ők se néznének ki jobban.
2012. okt. 18. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Jajj de köszi,hogy írtál!:) Ok,csapó kettő,de mikor!?
2012. okt. 18. 11:23
 8/10 A kérdező kommentje:

Slukkoltam ma már 2-szer,most meg reggeltájt.Mind a kétszer iszonyat rosszullét utána.Ha Te vagy aki 3 hónap után szokott vissza az hogy ment?

[link]

Itt ha elolvasod a "dohányzás abbahagyása" részt és több orvosi oldalon is,ilyen hosszú dohányzás után nem javasolják az egyik napról a másikat...Most vesztenivalóm nincs,megpróbálkozom a fokozatossággal.Néha slukkolok,hogy ne készüljek ki.

Én például azt sem tartottam be a könyvből,hogy ne legyen itthon cigi.Akkor meg is őrültem volna.Itt volt mellettem mégis bírtam nélküle.Csak szarul és tudom,ennek nem így kéne lennie,ha itt lenne az idő.

Az idő,a "csapó2" meg véleményem szerint akkor fog eljönni,ha a családalapításra hajtom a fejem,a terhesség előtt ha lehet.

Vélemény?

Köszi!

2012. okt. 18. 11:44
 9/10 anonim ***** válasza:
ugye nő vagy?
2012. okt. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Terhesség előtt nyilván egy Nő akarja abbahagyni a cigit (persze a Férfinek sem árt).
2012. okt. 27. 19:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!