Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogy mondjam el a szüleimnek...

Szabina1998 kérdése:

Hogy mondjam el a szüleimnek hogy cigizek?

Figyelt kérdés

Cigizek már egy jó ideje de még nem vették észre.Hogyan mondjam el nekik??

14L



2012. okt. 19. 15:18
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
87%

Pl. így.

- Édesapám! Kéne pénz kannás borra.

- (Mire apád) Micsoda!? Bármi másra adok, de italra soha.

- (Majd erre te) Rendben, akkor cigire kéne.

2012. okt. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
45%
sehogy!nem hiszem hogy lesznek olyan jó fejek és azt mondják hogy jól van lányom adok pénzt rá csak dohányozz nyugodtan... én 21 éves vagyok és még sem merek előttük rá gyújtani pedig nem is lakom otthon :D
2012. okt. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
85%
Csak azt nem értem hogy 14 évesen honnan veszel cigit és miből?
2012. okt. 19. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Itthon is szoktam szívni.De még nem kaptak rajta.Vagy kimegyek az utcára azzal az ürüggyel hogy bnőm beszélni szeretne velem.Én sem cigizek előttük.Am egyikőjük sem cigizik.Anya csak születésem előtt cigizett 1 évig.
2012. okt. 19. 15:25
 5/20 A kérdező kommentje:

Digo:

Honnan:boltból.

miből:zsebpénz,kajapénz.

2012. okt. 19. 15:25
 6/20 anonim ***** válasza:
77%

Első adja. :D

Amúgy miért kéne elmondani. Úgyse marad titok örökre... Jelenetet szeretnél, vagy mi? Majd egyszer rájönnek maguktól, addig is jobb ha nem tudják. Legalábbis szerintem.

2012. okt. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
73%
Boltból? Bátor versenyző aki kockáztat egy több százezres büntetést mert kiadja a cigit 14 éveseknek.
2012. okt. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Meg ismiktől.Igen mert megkérek valakit hogy vegyen.Tudod aki elmúlt 18.Am meg van 1 hely ahol kiadják még nekem is és kisebbeknek is.
2012. okt. 19. 15:50
 9/20 anonim ***** válasza:
Egészségedre!
2012. okt. 19. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
65%

Helo, mit csináltok? Aha az jó. Mi lesz a vacsora? Amúgy cigizek.


És miért cigizel? Mi benne a jó érzés? Ezt sosem fogom megérteni (szerencsére) Egyébként tényleg hagyd abba, semmi jóra nem vezet, csak kidobod a pénzed az ablakon. Egyébként mennyi egy cigi? 600?700? Belegondolni se merek, őrült árak. Menőbb se leszel tőle, csak nagyon gáz. Ha kiderül, hogy cigizel az emberek elvesztik a bizalmukat veled szemben. Szóval én semmi pozitívat nem látok abban, hogy valaki cigizzen. Meg egyébként is a legtöbb normális srác utálja cigiseket. Gondolj bele: van egy tök szép lány és erre kiderül, hogy cigizik és tuti állandóan büdös a pofája. Ez milyen már? :D


Szóval inkább ne keljen nekik semmit se elmondanod--> szokj le


17f

2012. okt. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!